مدیر روابط عمومی توزیع برق دزفول در گفتگو با خبرنگار دزفول امروز از برق گرفتگی و سوختگی شدید یکی از کارگران پیمانکاری برق دزفول خبر داد و گفت: این کارگر ۳۳ ساله که از کارگران پیمانکار برق دزفول بود صبح امروز دچار برق گرفتگی و سوختگی شدید شد.

“وحید سالاری” با اشاره به قطع بودن برق منطقه حین این حادثه جزییات و علت این حادثه را تا کنون نامعلوم  دانست و ادامه داد: در ادامه اصلاح شبکه برق دزفول توسط پیمانکار، متاسفانه این کارگر دچار برق گرفتگی و سوختگی شدید شد و بلافاصله توسط نیروهای اورژانس به بیمارستان بزرگ دزفول اعزام شد.

وی افزود: بعد از برق گرفتگی فرد حادثه دیده، فیدر ایستگاه دژپل منهدم و اکثر مناطق جنوب شهر دچار بی‌برقی شد که این امر موجب تعطیلی بازار مناطق مرکزی و جنوبی شهر دزفول و اختلال در ارایه خدمات بانکی به دلیل شدت گرما و از کار افتادن سامانه رایانه ای تعدادی از بانک ها شد.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی دزفول نیز در این رابطه در گفتگو با خبرنگار دزفول امروز، شدت سوختگی این کارگر را بسیار زیاد ارزیابی کرد و گفت: بر اثر برق گرفتگی صورت گرفته، این کارگر ۸۰ درصد دچار سوختگی شده که بدلیل وخامت و عمق سوختگی، بلافاصله توسط یک تیم کامل به اهواز اعزام شد.

“فریدون جعفریان” ادامه داد: آخرین اخبار حاکی از وخامت حال این کارگر می دهد.

انتهای پیام/