به گزارش دزفول امروز به نقل از  واحد خبری سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول: روز گذشته مورخ ۴ خرداد ماه در ساعت ۱۵:۵۰ دقیقه تماسی مبنی بر آتش سوزی در بیشه های زاویه خرسان به سامانه ۱۲۵ این سازمان گزارش شد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی در این رابطه گفت:ستاد فرماندهی عملیات سریعا تیم اطفاء حریق را از ایستگاه شماره ۳ روانه محل گزارش شده کرد و بلافاصله اقدام به مهارحریق نمودند.


55988IMAG2561

” عبدالحسین معظم فر” ادامه داد: با اشاره به اینکه این مورد از آتش سوزی که از نوع گسترده می باشد و یکی از علت های آن انبوه بودن درختها و در بعضی مواقع وزش باد باعث گسترده شدن آن می شود افزود متاسفانه بعلت سهل انگاری بعضی افراد، اینگونه شاهد از بین رفتن منابع ملی و طبیعت بکر هستیم.

15525IMAG2548

وی  گفت: تعداد ۳ خودروی اطفاء سنگین به همراه ۱۲ مامور آتش نشانی از سه ایستگاه مرکزی و شماره ۲ و ۳ درگیرمهار حریق بودند و نیز به خودرو های اطفاء حریق شهر میانرود و صفی آباد و همچنین خودروی آبرسان و یکدستگاه لودراز سازمان موتوری شهرداری دزفول که در این مهم ما را یاری نمودند.

IMAG2562

معظم افزود: بعلت تاریکی شب و وسیع بودن محل مورد نظر امکان بررسی برای کارشناسان ما میسر نبود و افزود نیاز به کارشناسی دقیق و زمان کافی برای تعیین خسارت میباشد.

انتهای پیام/