معاون سیاسی و اجتماعی استانداری خوزستان در گفتگو با خبرنگار دزفول امروز، چهارم خرداد را روز استقامت، پایداری و پیروزی توصیف و ضمن تبریک این روز به مردم مقاوم دزفول،  گفت: چهارم خرداد که به نام “روز دزفول” نامگذاری شده برای پاسداشت تمام ارزشهایی است که مردم مقاوم دزفول در طول دفاع مقدس آفریدند و برای تجلیل از تمام ایثارگری های مردم دزفول است.

“فرج اله خبیر” افزود: چهارم خرداد تجلیل از مقام بلند والای تمام رادمندانی است که در جبهه های جنگ جنگیدند تا از آبرو و عزت این کشور و نظام اسلامی پاسداری کنند.

وی با بیان اینکه چهارم خرداد یادآور قطعاتی از تاریخ درخشان ما در طول دفاع مقدس است، خاطر نشان کرد: دزفول نماد قهرمانی، استقامت و پایداری است.

معاون سیاسی استانداری خوزستان ادامه داد: دزفول شهری بود که با وجود همه مشکلاتی که در دروان دفاع مقدس برایش پیش آمد و با وجود بمباران و موشک باران های مکرر، روی پای خود ایستاد و به خوبی جبهه های جنگ را پشتیبانی کرد.

خبیر، دزفول را یکی از مراکز مهم پشتیبانی از جبهه ها دانست و گفت: رزمندگان هر وقت از جبهه ها به پشت خط می آمدند یکی از مراکزی که از آنها به خوبی استقبال، پذیرایی و پشت گرمی می داد، دزفول بود.

انتهای پیام/