به گزارش دزفول امروز: هیجدهم شهریور ۹۴ یعنی همین چهارشنبه هفته گذشته بود که انتشار خبر دستگیری سارقان منزل با تیراندازی و اقدام مقتدرانه پلیس که اولین بار توسط این پایگاه خبری منتشر و بازتاب های گسترده ای از این اقدام به موقع جان برکفان نیروی انتظامی در پی داشت.

در تاریخ هیجدهم شهریور، سارقان منزل ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه صبح به تصور خالی بودن منزلی در یکی از خیابان مقاومت دزفول وارد آن شده که بدلیل حضور اهالی منزل با آنها درگیری می شوند.

با اطلاع این موضوع به نیروهای کلانتری بلافاصله در اقدامی ضربتی، نیورهای ورزیده پلیس وارد ماجرا شده و به ضرب گلوله یکی از سارقین را مجروم و دومین سارق را نیز دستگیر می کنند.

هر چند این اقدام مقتدرانه پلیس موجی از خوشحالی و رضایت را در شبکه های اجتماعی در پی داشته است اما با گذشت چند روز از این حادثه و پس از بازجویی های فنی از این سارقان توسط متخصصین پلیس، حالا  با اعتراف این سارقان به قتل بانوی دزفولی و سرقت مسلحانه پرده دیگری از شخصیت شیطانی خود و کار ارزنده نیروهای انتظامی شهرستان را فاش کردند.

در این راستا جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان دزفول در گفتگو با ایرنا، با تایید خبر دستگیری عوامل قتل بانوی دزفولی گفت: همین دو سارق به عنف که هجدهم شهریورماه حین سرقت از یک منزل مسکونی در دام پلیس گرفتار شدند به قتل بانوی دزفولی نیز اعتراف کردند.

سرهنگ «عبدالسادات دستاران» ادامه داد: متهمان علاوه بر قتل به یک فقره سرقت مسلحانه از پمپ بنزین در حاشیه شهر دزفول نیز اعتراف کرده اند.

یک زن میانسال یکم تیرماه امسال در منطقه جنوب شهر دزفول ربوده شده و پس از سرقت زیورآلات به قتل رسید. جسد این زن پس از چند روز جست و جو توسط نیروی انتظامی در بخش شاوور شهرستان شوش پیدا شد.

انتهای پیام/