به گزارش دزفول امروز: دومین شب از یادواره شهدای مسجد غدیر دزفول، با حضور نمازگزاران و جمعی از مردم دزفول دوشنبه شب در این مسجد برگزار گردید.

مسئول بعثه مقام معظم رهبری در استان خوزستان در این یادواره، هفته دفاع مقدس را هفته تجدید عهد با شهدا، امام شهیدان و تجدید بیعت با رهبری خواند و تاکید کرد: شهدا و رزمندگان امام(ره) را بعنوان ولی فقیه و حجت خدا بر خود و عمل به سخنان امام را تکلیف شرعی خود می دانستند و امروز حجت خدا بر ما مقام معظم رهبری است و باید همه گوش به فرمان ایشان باشیم.

حجت الاسلام “سید ابوالحسن حسن زاده” با بیان اینکه دنیا در برابر نظام جمهوری اسلامی خاضع و مجبور به کرنش شده است، گفت: دوران سلطه آمریکا، اروپا و اسرائیل بر ایران گذشته است و امروز جمهوری اسلامی ایارن به پشتوانه خون های پاک شهدای این سرزمین دارای قدرت شده است.

وی با انتقاد از سکوت مسئولین کشور در قبال یاوه گویی های سران آمریکا تصریح کرد: آنچه آمریکا و دولت مردان آن می گویند باید مسئول کشور پاسخ آنها را بدهند.

مسئول بعثه مقام معظم رهبری در خوزستان تاکید کرد: وقتی رئیس جمهور آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران یاوه گویی هایی انجام می دهد، پاسخ سخنگوی وزیر خارجه کشور کافی نیست و باید خود رئیس جمهور پاسخ آن را بدهد.

حجت الاسلام حسن زاده، ایستادگی تیم مذاکره کننده در مقابل ابرقدرتها بسیار ارزشمند دانست و افزود: باید پاسخ یاوه گویی های مقامات آمریکا را مسئول همتراز آن در کشور بدهد.

وی با اشاره به اینکه عزت و سربلندی امروز ما مرهون خون شهدای ما است، عرفه را یکی از روزهای بزرگ خدا خواند و ادامه داد: باید همه برای بهره بردن از معنویات روز عرفه تلاش کنند و این روز بافضیلت را از دست ندهند.

 یادواره شهدای مسجد غدیر دزفول، طی دو روز در یکشنبه و دوشنبه ۲۹ و ۳۰ شهریور همزمان با شهادت امام محمد باقر(ع) برگزار گردید. سخنران شب اول این یادواره سردار خسرو عروج مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران بود.

انتهای پیام/