به گزارش دزفول امروز به نقل از رهیاب نیوز: حجت الاسلام سیدمحمدعلی قاضی دزفولی امام جمعه دزفول با اشاره به بی کفایتی آل سعود در اداره حرم شریفین اظهار داشت:حادثه تلخ مکه احساسات امت اسلام را جریحه دار کرد چنین اتفاقی در موسم حج به خاطر سهل انگاری و ضعف رژیم سعود رخ داده است.


وی افزود:سقوط یک بالابر ساختمانی در مسجدالحرام و کشته و مجروح شدن صدها نفر حادثه بسیار تلخ و قابل تاملی است این حادثه گواه این است که رژیم آل سعود توان اداره حرم شریفین را ندارد.

حجت الاسلام سیدمحمدعلی قاضی دزفولی تصریح کرد:امت اسلامی و سازمان کنفراس اسلامی باید نسبت به اداره بیت الله الحرام فکری کنند نباید از این قضیه بی تفاوت عبور کرد باید تصمیمی جدی در این رابطه گرفته شود کشورهای اسلامی باید در این خصوص جلسه تشکیل بدهند و تصمیمات لازم را اتخاذ کنند.

وی اضافه کرد:عملکرد حکام خیره سر سعودی در عرصه داخلی و بین المللی نشان داده است عربستان به عنوان یک کشور اسلامی هیچ احساس مسئولیت نسبت به اسلام نمی کند بلکه در جهت خلاف مصالح امت اسلامی حرکت می کند این رژیم امروز به معضل بزرگی برای جهان اسلام تبدیل شده است.

امام جمعه دزفول در پایان تاکید کرد:مسلمانان باید به عربستان فشار بیاورند و اجازه ندهند این چنین گستاخانه، هر کاری که دوست دارد علیه جهان اسلام انجام دهند ان شاالله که حکام بی عقل سعودی سر عقل بیایند.

انتهای پیام/