مسئول تربیت بدنی ناحیه مقاومت بسیج دزفول در گفتگو با خبرنگار دزفول امروز از کسب مقام سوم تیمی مسابقات قایقرانی بسیج کشور توسط ورزشکاران پایگاه استعدادیابی قایقرانی چهارم خرداد بسیج دزفول خبر داد و گفت: در مسابقات کشوری قایقرانی بسیج با نام شهدای غواص در تاریخ ۲۶ و ۲۷ شهریور در دریاچه آزادی تهران برگزار گردید.


سروان «محسن خزاعی» رده سنی این مسابقات را نوجوانان و جوانان خواند و افزود: ورزشکاران بسیجی دزفول که برای اولین بار در این مسابقات شرکت می کردند موفق به کسب مقام دوم، کایاک ۲۰۰ متر، مقام سوم هزار متر تک نفره و مقام سوم ۲۰۰ متر تکنفره شدند.


IMG-20150918-WA0005
وی تصریح کرد: سه مقام پنجمی در کانو کانادایی و دو مقام پنجمی دیگر در کینگربوت تک ۲۰۰ و ۱۰۰۰ متر دیگر عناوین ورزشکار دزفول در این دوره از مسابقات بود.

مسئول تربیت بدنی ناحیه مقاومت بسیج دزفول ادامه داد: ورزشکاران بسیجی «پوریا جوکار»، «محمد جوکار»، «رضا رضایی»«مرتضی نیک منش»، «مجتبی خضریان» و «مصطفی خضریان» با مربیگری «سعید روغنی» اعضای تیم اعزامی دزفول در مسابقات قایقرانی بسیج کشوری بود.

خزاعی، حضور تیم های مختلف از ۱۴ استان را در این دوره از مسابقات بی سابقه عنوان و اظهار کرد: پایگاه استعدادیابی قایقرانی چهارم خرداد تنها پایگاه قایقرانی بسیج خوزستان است که فعالیت خود را از خرداد ماه امسال آغاز و با گذشت تنها سه ماه از فعالیت خود توانست نام خود را در کنار بزرگان این رشته در کشور معرفی کند.
پایگاه استعدادیابی چهارم خرداد زیر نظر تربیت بدنی ناحیه مقاومت بسیج دزفول در پارک ساحلی دولت دزفول مستقر است.
انتهای پیام/