به گزارش دزفول امروز: بی لیاقتی آل سعود وهابی در خادمی حرمین شریفین، بار دیگر خود را در حوادث متعدد خون بار امسال که منجر به کشته و زخمی شدن هزاران نفر از حجاج بیت الله الحرام شد، به نمایش گذاشت.

پس از سقوط جرثقیل غول پیکر چند صد تُنی بر سر حجاج در روز جمعه ۲۰ شهریور که منجر به کشته و زخمی شدن صدها مجاور حرم امن الهی شد، در روز پنجشنبه دوم مهرماه ۹۴ نیز در حالی که مسلمانان سراسر جهان اسلام در حال برگزاری جشن های عید سعید قربان بودند، بار دیگر بی کفایتی مسئولین وهابی عربستانی، حادثه آفرید و در حادثه ای که قلب تمام مسلمین جهان را به درد آورد، هزاران نفر از حجاج در مراسم منا بر اثر ازدحام جمعیت به قربانگاه رفتند.

با انتشار ابعاد تازه ای از حادثه منا و افزایش تعداد آمار کشته های این حادثه، تعداد اعضای دزفولی کمپین «از جنایات آل سعود نمی گذریم» در محکومیت جنابات آل سعود گسترده تر شد.

این بی کفایتی که با آشکار شدن زوایای بیشتری از این حادثه خود را بیشتر نمایان می کند در جهان اسلام واکنش های مختلفی داشت بطوریکه انتقادها از عملکرد بسیار ضعیف حاکمان نالایق سعودی در حال افزایش است.

در پی این جنایت هولناک، کمپین”از جنایات آل سعود نمی گذریم” در فضای مجازی راه اندازی که با گذشت تنها چند روز از تشکیل آن با استقبال اقشار مختلف سراسر ایران روبرو شده است و با عضویت مردم از کشورهای مختلف در این کمپین در حال تبدیل شدن به یک حرکت عظیم اجتماعی در جهان برای اعلام انزجار از آل سعود و اقدامات جنایتکارانه آن است.

در همین راستا، مردم بصیر شهرستان دارالمؤمنین دزفول نیز، در اقدامی خود جوش به کمپین “از جنایات آل سعود نمی گذریم” پیوسته و اعضای این کمپین در شهرستان روزانه در حال افزایش است.

سران طوایف و عشایر آگاه و بابصیرت دزفول نیز پس از روحانیون آگاه دزفول و اقشار مختلف مردم بصیر دزفول به کمپین «از جنایات آل سعود نمی گذریم» پیوستند.

شما هم می توانید تصاویر خود را به شماره واتس آپ و تلگرام (۰۹۲۱۲۷۰۴۸۷۶) این پایگاه خبری ار سال کنید.

IMG_7767 IMG_7768 IMG_7769 IMG_7773 IMG_7776 IMG_7777 IMG_7778 IMG_7779 IMG_7783 IMG_7784 IMG_7785 IMG_7786 IMG_7788 IMG_7789

انتهای پیام/