به گزارش “دزفول امروز” “حجت الاسلام عبدالحسین خسروپناه” در خطبه های نماز جمعه دزفول در مصلای امام علی (ع) افزود: مسئولان نظام در خصوص موضوع برجام صادقانه وارد میدان شدند و طبق قرارداد به تعهدات خود عمل کردند ولی هیچکدام از تعهدات آمریکا عملی نشد به برخی تعهدات به صورت اسمی و شفاهی عمل شد ولی در عمل هیچ تعهدی عملیاتی نشد.
وی با اشاره به اینکه این بدعهدی های آمریکا از پیش از انقلاب نیز وجود داشته گفت:ماهیت استکبار بدعهدی است صدام که یکی از عوامل استکبار است نیز اگر از بین نمی رفت نیز اعتمادی به اجرای تعهداتش وجود نداشت.
امام جمعه موقت دزفول اظهار کر د:آمریکا دولتی است که هویت و ماهیت استکباری دارد و این استکبار باعث شد در جنگ جهانی دوم غرب به خودش نیز رحم نکند و در قرن ۱۸ و ۱۹ در جنگ جهانی دوم اتریش توسط آمریکا نابود شد.
وی با اشاره به خوی استکباری آمریکا گفت:حمله هسته ای به ژاپن،به خاک ذلت نشاندن محمد مرسی ،جنگ جهانی دوم و خسارتی که به ویتنام وارد شد، کمک به شکل گیری داعش ،کشته شدن ۱۰۰ هزار آلمانی توسط بمباران هوایی انگلیس،گول زدن ترکیه برای حمله به سوریه از نشانه های خوی استکباری آمریکا و غرب است.
امام جمعه موقت دزفول اظهار کرد:اوباما در سفر به ژاپن دلیل حمله هسته ای به این کشور را اینگونه بیان کرد که برای جلوگیری از جنگ بزرگتر و کشته شدن افراد بیشتری اقدام به حمله هسته ای به این کشور کرده است.
حجت الاسلام خسروپناه گفت:ایران یک ملت واحد ،یک دولت واحد و یک اقتدار واحد است که به رتبه های علمی فراوانی دست یافته و باید آنقدر اقتدار داشته باشد که آمریکا توانایی مقابله با آن را نداشته باشد.
وی با اشاره به اقدام های امریکا در مصر که این کشور را بدبختی سوق داده و لبنان گفت:مردم لبنان به دلیل وجود مافیای آب فقط سه ساعت در شبانه روز آب دارند و مجبورند آب شست وشو و آب آشامیدنی خریداری کنند به گونه ای که ماهانه ۲۰۰ دلار برای تامین آب مورد نیاز آشامیدنی و شست و شو باید پرداخت کنند.
خطیب جمعه دزفول افزود: لبنان از ۲ سال پیش رییس جمهوری ندارد و به دلیل مشکلاتی که در این کشور به سبب اعتماد به آمریکا ایجاد شده خیابانهای این کشور به زباله دان تبدیل شده است .
وی با تاکید بر اینکه همه این اتفاقات به دلیل اعتماد به غرب بوده است افزود: عدم ارتباط با آمریکا به معنای قطع ارتباط با بین الملل نیست ولی اگر آمریکا بخواهد برجام را پاره کند مانیز آن را به آتش خواهیم کشید.

وی افزود:باید به سیاست های ابلاغی در خصوص مبارزه با مواد مخدر عمل شود که این امر یک کار ملی را می طلبد و مردم باید از نظر فرهنگی مراقب فرزندان خود باشند زیرا مراقبت های تربیتی موجب کاهش آسیب های اجتماعی می شود ضمن اینکه قوای سه گانه نیز باید در این خصوص تلاش کنند.
وی در پایان از روزه دارانی که نسبت به اطعام ایتام در ماه مبارک رمضان اقدام می کنند خصوصا جوانانی که ایستگاه های افطاری ساده برپا میکنند تقدیر کرد.

IMG_78572

IMG_78472

IMG_78642

IMG_78662