به گزارش “دزفول امروز” شب گذشته مراسم بزرگداشت شهید محمد زلقی با حضورمسئولین محلی و اقشار مختلف دارالمومنین به همت ناحیه مقاومت بسیج دزفول و با حضور امام جمعه، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، فرماندار ویژه و طایفه زلقی در محل مسجد شهید توتونچی دزفول برگزار شد.
“حجه الاسلام والمسلمین فیض الاسلام” در این آیین با بیان اینکه وجود غیرت دینی و ملی باعث افتخارآفرینی مدافعان حرم می‌شود بیان داشت: طبق فرمایش رهبر انقلاب اگر مدافعان حرم نبودند و جوانها و مردانی از همه چیزشان نمی‌گذشتند، دشمن تا همدان و کرمانشاه می‌آمد.
“امام جمعه شهر امام خمینی(ره)” با اشاره به سیره امام خمینی و تاکیدهای مکرر ایشان در خدمت به مستضعفین، مسئولین را به خدمت به این مردم شهیدپرور که از جان عزیزانشان در راه حفظ اسلام و وطن می‌گذرند توصیه کرد.
فیض الاسلام با برشمردن اقسام مختلف اسلام، اسلامِ همراه با ولایت وتسلیم فرمان کتاب خدا و اهلبیت(ع) بودن را نسخه حیات‌بخش انسان معرفی کرد و افزود: مصیبت‌های امروز جهان اسلام و منطقه ناشی قرائت‌های اسلام منهای سیاست و ولایت و اسلام سکولار است.
این مراسم با قرائت قرآن توسط قاریان شهرستان و مداحی مداحان اهلبیت عصمت و طهارت و با حضور خانواده شهدای مدافع حرم دزفول برگزار شد.
دزفول ۲۶۰۰ شهید در دوران دفاع مقدس و چهار شهید و دو جاویدالاثر تقدیم دفاع از حریم اهلبیت(ع) نموده است.

IMG_7543 IMG_7545 IMG_7561 IMG_7568 IMG_7570 IMG_7572 IMG_7576 IMG_7577