آیین افتتاحیه خانه ی عالم مسجد امام حسین.ع. صفی آباد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری دزفول امروز؛ به همت هیئت امنای مسجد امام حسین.ع. و کانون فرهنگی حب الحسین.ع. ، همچنین مساعدت مالی نمازگزاران این مسجد و خیرین، پروژه ی ساختمانی خانه ی عالِم تکمیل و افتتاح شد.

squarepic_2016622232926238

در این مراسم که با حضور حجت الاسلام والمسلمین فیض الاسلام و ستواندوم پاسدار امین ولایتی برگزار شد، از خادم اباعبداللّه الحسین.ع. عیسی زاده شیر به پاس دو دهه زحماتش در مسجد، تقدیر به عمل آمد.

در آیین افتتاحیه خانه ی عالم مسجد امام حسین.ع. حجت الاسلام والمسلمین فیض الاسلام در سخنان کوتاه خود ضمن تقدیر از هیئت امنای مسجد امام حسین.ع. گفت:
برپایی نماز جماعت و انجام فعالیت های فرهنگی و تربیت و تعلیم نیروهای مساجد مستلزم حضور مستمر روحانی در مسجد است که این امر، ایجاب می کند مسئولین مساجد به ساخت خانه ی عالم همت ورزند.

امام جمعه شهر امام در سخنان خود به استفاده از انگیزه و نیروی جوان ها در پیشبرد امور تاکید کرد و افزود:

هیئت امنای مساجد باید از قدرت فکری و شور جوانان بهره گیرند و به آنان بها دهند، جای خوشحالی است که هیئت امنای مسجد امام حسین.ع. بخش اعظم امور خود را به جوانان مسجد واگذار کرده است.

گفتنی است علیرضا زادشیر مسؤل امورمالی و فعال فرهنگی این مسجد، در این برنامه گزارشی از عملکرد مالی خود طی یک سال اخیر ارائه داد.

پایان خبر/