به گزارش “دزفول امروز” محمد پاکروان ضمن اعلام سانحه تصادف رانندگی بین دو خودرو در شهرستان دزفول از انتقال مجروحین این حادثه به بیمارستان بزرگ این شهر خبر داد.

“محمد پاکروان” در گفت وگو با خبرنگار دزفول امروز گفت: در ساعت ۵:۰۷ دقیقه بامداد روز یکشنبه طی تماس با سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول حادثه ای مبنی بر برخورد دو دستگاه خودروی زانتیا و پژو روآ به اطلاع ما رسید.

پاکروان افزود: در پی این حادثه بلافاصله از سوی فرمانده گروه امداد و نجات سازمان آتش نشانی به محل حادثه که در کیلومتر ۵ جاده شوشتر؛ سه راهی شهر سیاه منصور بود اعزام شدند.

وی ادامه داد: در این حادثه دو خودروی سواری به صورت شاخ به شاخ برخورد کرده بودند که با تلاش همکاران ما تمام سرنشینان دو خودرو که سه نفر از آنها زن و شوهر جوان و پسر بچه خردسالی که درون خودرو زانتیا بودند و تنها سرنشین خودرو روآ (راننده)، ۴ مجروح  این حادثه جهت مداوا راهی بیمارستان بزرگ دزفول شدند.

پاکروان خاطر نشان کرد: به محض رسیدن در محل حادثه اقدامات ایمن سازی محیط جهت جلوگیری از آتش سوزی احتمالی انجام شد اما لازم به ذکر است بگویم که قبل از حضور آتش نشانی، اهالی محل و رهگذران اقدام به بیرون آوردن مجرومین از درون خودرو ها نموده بودند.

انتهای پیام /