مطلب ذیل گزارش ارسالی یکی از ساکنان شهر سالند درمورد پل ارتباطی منطقه سردشت با شهر دزفول است که به شرح ذیل برای سایت خبری دزفول امروز ارسال نموده اند:

۵ سال گذشت  و سال اقدام و عمل هم در حال گذران است اما  هنوز پل ارتباطی شهر سردشت به شهرستان دزفول و روستاهای هم جوار در وضعیت نامعلومی به سر می برد و هیچ گونه پیشرفت قابل قبولی با توجه به گذشت این چند سال در اجرای این پروژه مهم مشاهده نشده است که نهایتا با توجه به این زمان بسیار زیاد، باید با اتمام این پروژه ی پیر مواجه می شدیم .

در شهر سردشت، بررسی های میدانی حاکی از این است که این پروژه به علت عدم بودجه و نبود ناظرین امر وسوء مدیریت بلا تکلیف رها شده ،اما سوال اصلی اینجاست که چه کسی پاسخگوی این بی تفاوتی ها در امر اجرایی است، فرمانداری یا راه و ترابری استان ؟ آیا فرمانداری  اطلاعی از وضعیت موجود نداشته و نمی خواهد بعد از گذشت ۵ سال پیگیر و از مسئولین مربوطه منتظر پاسخی باشد؟  آیا روزی که کلنگ خرابی این جاده و پل زده شد، در فکر امروز نبودند؟ آیا اینکه بودجه ای به این پروژه اختصاص داده شده بود به کام دیگر پروژه هایی که مربوط به منطقه نبوده است، هزینه شده است؟

اینک مردم شهر سالند خواستار رسیدگی به مطالبات قانونی و رسیدگی به حقوق شهروندی در این شهر هستند و انتظار دارند فرماندار محترم با نگاهی دقیق با قاطعیت به این وظیفه مهم رسیدگی کند و  طبق فرمایشات مقام معظم رهبری مسئولین باید خدمتگذار مردم  و در صدد بر طرف کردن این قبیل مشکلات باشند و نه نظاره گر!.

به هر حال آصفی فرماندار ویژه دولت تدبیر و امید در دزفول!  پاپی نماینده دلسوز مردم! اینجا مردمانی زندگی می کنند از جنس خودتان دارای احساس و عقلانیت و آرزوهای بزرگ که خواستار تغییر و نگاه بسیار جدی به مشکلاتشان هستند و این حق قانونی آن هاست که مثل شماها با امکانات رفاهی زندگی کنند نه هر روزشان را باترس و دلهره به دل این جاده خطرناک بگذرانند و در التهاب نبود امکانات به آرامی از بین بروند.

حشمتی

……….

رییس اداره راه و شهرسازی دزفول تیرماه سال گذشته از تامین ۲۵ میلیارد ریال اعتبار برای ساخت و تکمیل پل ورودی بخش سردشت دزفول خبر داده بود.

بخش محروم سردشت واقع در ۳۵ کیلومتری شمال شهر دزفول با وسعت ۳۸۰۰ کیلومتر مربع، محل سکونت بیش از ۲۴۰۰۰ نفر و یکی از جاذبه های گردشگری منطقه است.

 

پل سردشت