به گزارش “دزفول امروز” “عبدالحسین معظم فر” عصر امروز از بلعیده شدن دست دومین کودک دزفولی در ۱۲ روز گذشته خبر داد.

“مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی دزفول” در گفت و گو با دزفول امروز اظهار کرد: این حادثه که  طی تماسی که در ساعت ۱۳:۳۵ دقیقه امروز یکشنبه از سوی بیمارستان بزرگ دزفول با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی صورت گرفت، خبر از بلعیدن شدن دست خردسال ۲ ساله به اطلاع ما رسید و از آتش نشانی درخواست کمک شد.

معظم فر تصریح کرد: به همراه معاون عملیات آتش نشانی و اکیپ امداد و نجات سازمان بلافاصله عازم بیمارستان شدیم تا با همکاری تیم پزشکی اقدام به رهاسازی دست کودک خردسال نماییم.

وی اظهار کرد: متاسفانه بیش از ۱۲ روز از حادثه تلخ اسیر شدن دست دختر بچه ۱٫۵ ساله توسط چرخ گوشت نگذشته بود که دوباره در پی حادثه ای تلخ و ناگوار، خبر بلعیده شدن دست پسر بچه ۲ ساله به این سازمان گزارش شد.

معظم فر با بیان اینکه جراحات وارد شده بیشتر از حادثه قبل است گفت: با استفاده از دستگاه مینی فرز و با تلاش ۴۵ دقیقه ای همکاران آتش نشانی دست کودک خردسال را از چرخ گوشت رها کردیم  و جهت ادامه مداوا به اتاق عمل منتقل شد.

وی با اشاره به اینکه دو حادثه به فاصله ۱۲ روز اتفاق افتاده است، از والدین درخواست کرد جهت استفاده از وسایل برقی نکات ایمنی را رعایت کنند تا دیگر شاهد این گونه حوادث نباشیم.

۹۴۲۵۴۱ (۲۴)

۷۳۲۴۰۱ (۱۴)

 

۹۵۸۸۴۱ (۲۵)

۶۷۰۳۵۱ (۷)

۱۱۵۸۸۱ (۹)

۴۹۷۹۰۱ (۱۲)