به گزارش “دزفول امروز” علیرضا شلال نژاد دوشنبه در همایش تجلیل از خبرنگاران که در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دزفول برگزار گردید گفت: فضای جذب سرمایه گذار و اشتغال در فرمانداری ویژه دزفول فراهم شده است.

مشاور اقتصادی فرماندار دزفول با ذکر خاطره ای از شهید اهل رسانه شهید مهران زاده که همیشه با دوربینی بر دوش در جبهه های نبرد حق علیه باطل به ثبت حماسه های دلاوری رزمندگان می پرداخت، ضمن گرامیداشت روز خبرنگار و ارزش کاری اصحاب رسانه ابراز داشت: با احترام به نقدهایی که به فرمانداری دزفول می شود، به عنوان نوکر مردم اعلام می کنم که شاید اولین باری است که در این فرمانداری فضای جذب سرمایه گذار و اشتغال فراهم شده است و ما اشتباه داریم ولی خطا نداریم.

شلال نژاد با انتقاد از جو تفرقه بین بعضی مسئولین به ایشان توصیه کرد: بیایید ضمن نقد منصفانه، با هم بنشینیم و سخن بگوییم تا مشکلات دزفول را حل کنیم و مانع اشتغال و توسعه دزفول نشویم.

وی افزود: ۹۷ صفحه در مورد مشکلات راه اندازی پالایشگاه خاطره نوشته ام. این حق مردم مقاوم دزفول نیست که افراد انگشت شماری باعث عقب ماندگی این شهر شوند، تا آخرین لحظه به خاطر نوکری مردم کوتاه نمی آیم تا فضای جذب سرمایه گذار مسموم نشده و سرمایه گذاران از این شهر نروند.

مشاور فرماندار ادامه داد: آصفی به عنوان یک بهبهانی حقوق بگیر دولت ممکن است از من برنجد و او یک روزی از این شهر می رود ولی من به عنوان یک دزفولی مسئولیت سرمایه گذاری این شهر را بر عهده گرفته ام و می گویم: دزفولی هایی که در پروژه پالایشگاه دزفول همکاری نمی کنند، نسبت به هرگونه انحرافی که در مسیر اجرای آن ایجاد شده باید در قیامت پاسخگو باشند، همانطور که آسیب آن را دیده اند.

شلال نژاد سیکل ترکیبی هولدینگ، لوله سازی، روغن نباتی فربست، توسعه خمیرمایه، دامداری ها، هایپر، پایانه های گل و گیاه و محصولات کشاورزی و چند پروژه دیگر را پروژه های اجراشده و در حال اجرایی شدن شهرستان اعلام کرد.