نصیری: سیره زندگی امام رضا به ما این درس را می دهد که از مبارزه با آمریکا خسته نشویم و تا نابودی امریکا با همه ظالمان و سردمداران کفر مبارزه کنیم و زمینه ظهور و پیروزی امام زمان(عج) و گسترش عدالت و برپایی حکومت عدل الهی در سرتاسر عالم را فراهم کنیم.

به گزارش “دزفول امروز” حجت الاسلام مصطفی نصیری در خطبه های نماز جمعه بخش سردشت که در مسجد امام خمینی(ره) این بخش برگزار شد گفت: پیام زندگی پرماجرای علی بن موسی الرضا(ع) به ما عبارت است از مبارزه خستگی ناپذیر.

امام جمعه سردشت با اشاره به کودتای ۲۸ مرداد به سخن رهبر انقلاب اشاره کرد که بیان داشتند: ثمره خوشبینی به آمریکا بازگرداندن محمدرضا شاه به سلطنت بود.

وی افزود: آقایانی که در مذاکرات خوشبین بودید، نتیجه مذاکره با آمریکا یعنی برجام، خسارت محض، برجام پوسیده شکست خورده یعنی نقض عهد مکرر از طرف آمریکا. خوشبین به آمریکا و مذاکره با او یعنی پلمپ کردن انرژی هسته ای و از بین بردن سانتریفیوژها و سوخت بیست درصد و درآوردن قلب رآکتور هسته ای اراک و بتن کردن آن و خلاصه از بین بردن زحمات ۲۰ ساله دانشمندان و شهدای هسته ای و استقامت ملت ایران.

نصیری با بیان سخنی از امام خامنه ای که فرمودند: “پیام زندگی پرماجرای علی بن موسی الرضا(ع) به ما عبارت است از مبارزه خستگی ناپذیر” گفت: سیره زندگی امام رضا به ما این درس را می دهد که از مبارزه با آمریکا خسته نشویم و تا نابودی امریکا با همه ظالمان و سردمداران کفر مبارزه کنیم و زمینه ظهور و پیروزی امام زمان(عج) و گسترش عدالت و برپایی حکومت عدل الهی در سرتاسر عالم را فراهم کنیم.

وی ضمن دعوت همگان به رعایت تقوای الهی با ذکر حدیثی از پیامبر اکرم(ص) درباره اهمیت نمازجمعه، دعا و درود خاص فرشتگان و جبرئیل(ع) را مخصوص نمازگزاران جمعه دانست.

خطیب جمعه سردشت از حاضرین در این آیین عبادی سیاسی خواست تا به نمازجمعه اهمیت بدهند و دیگران را به حضور در آن تشویق کنند.