به گزارش “دزفول امروز” دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی از اهدای تابلوی ذخیره انقلابه به نوبخت سخنگوی دولت خبر داد.

محمد امین سلیمی در واکنش به اطلاق لفظ ” ذخیره انقلاب” به یکی از صاحبان فیش های نجومی گفت: یکی از عادات ناپسند دولت یازدهم سواستفاده از فرهنگ واژگان ارزشمند انقلاب اسلامی و تحریف در معنای آنهاست، دولت محترم باید متوجه عواقب استفاده نابه جا و اطلاق پرهزینه برخی مفاهیم و نسبت دادن آن به افراد مسئله دار باشد.

وی با اشاره به هدیه ای که توسط شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور به نوبخت اهدا خواهد شد اشاره کرد: طرح این تابلو تصویر از جانباز شهید رجب محمد زاده است و یاد آور آن است که برای اینکه امروز افرادی بر کرسی مسئولیت تکیه بزنند و به قول آقایان از سفره انقلاب بهره ببرند، امثال بابا رجب ها قربانی شده اند و تمام زندگی خود را وقف حیات انقلاب اسلامی کرده اند، بدون شک مصادره به مطلوب تمامی ارزش هایی که اعتلای آنها مدیون زنان و مردانی همچون بابا رجب هاست، به نفع یک جریان سیاسی ظلم آشکار است. انشالله این طرح در قالب یک تابلو به نهاد ریاست جمهوری ارسال خواهد شد.

photo_2016-08-08_11-12-58.jpg
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی ضمن محکوم کردن عملکرد شعارزده دولت در برخورد با پدیده حقوق های نجومی گفت: تکلیف دولت با این موضع هنوز مشخص نیست و به جای ایستادن در مقام پاسخگویی خود به عنوان معترض صادر میشود، قطعا مسائلی از این دست با بینیه های تشریفاتی از سوی دولت حل نخواهد شد، متاسفانه در دولت محترم با یک پدیده عظیم ویژه خواری مواجه هستیم.

این فعال دانشجویی در پایان ابراز داشت: از خداوند متعال برای روح بلند شهید رجب محمد زاده آرزوی علو درجات را داریم و شهادت ایشان را به عموم ملت انقلابی ایران اسلامی تبریک و تسلیت عرض میکنیم. مطمئنا جوانان این مرز و بوم به مدد خدای متعال اجازه پایما شدن و هدر رفتن ثمره تلاش این بزرگمردان را نخواهند داد. /بسیج