به گزارش “دزفول امروز” محمدرضا کرمی نژاد دوشنبه در همایش تجلیل از خبرنگاران که در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دزفول برگزار گردید گفت: به جای بزرگ کردن برخی اختلافات دست به دست هم دهیم و شهرمان را بسازیم.

شهردار دزفول ضمن گرامیداشت ۱۷ مرداد سالروز شهادت شهید صارمی و تبریک روزخبرنگار به جامعه خبرنگاران، نویسندگان و روزنامه نگاران، گفت: دزفول مال ماست و من جزء ته مانده های نیروهای قبلی هستم که دزفول را به اینجا رسانده اند و آینده دزفول در دست جوانان و اهالی قلم است که توانایی برجسته کردن نقاط قوت و ضعف را دارند و باید دزفول را حفظ کنند.

کرمی نژاد گفت: دزفول مال ماست و عمر مسئولیت ما به سر آمده و شما باید دزفول را به دست بگیرید.

وی راه موفقیت شهر را نشکستن همدیگر از پشت تریبون ها و انتقاد از نزدیک عنوان کرد و از خبرنگاران دعوت کرد با رسانه ای کردن مشکلات شهر به ما در سازندگی بیشتر آن کمک کنند.

شهردار دزفول با تشریح وضع کنونی شهرداری دزفول افزود: این شهرداری در سالهای گذشته به صورت ماهانه حداقل ۲۰۰ الی ۳۰۰ پروانه ساختمانی صادر کرده ولی از ابتدای سال تا کنون حدود ۷۴ پروانه داشته ایم که با توجه به اینکه تامین درآمد شهرداری از اقلامی از قبیل پروانه های ساختمانی است و مواجه با افزایش هزینه ها هستیم، دچار رکود شده ایم.

شهردار دزفول با توجه به اینکه شهرداری در رکود درآمد به سر می برد ارائه راهکار و کمک اهالی رسانه را در مدیریت شهری و جلب توجه مدیران استانی به تخصیص بودجه و سرمایه گذاری در دزفول ضروری است.