به گزارش “دزفول امروز” نماز عبادی سیاسی این هفته دزفول به امامت حجت الاسلام قاضی امام جمعه این شهرستان در مصلی امام علی(ع) برگزار شد.

یاد خدا، مانع وسوسه های شیطانی

خطیب جمعه دزفول در ادامه مبحث سبک زندگی قرآنی به نقش شیطان در وسوسه هایی که با شگرد فریب و غافل کردن از یاد خدا در انسان ایجاد می‌شود و از جمله وسوسه جنسی اشاره و تاکید کرد: بینش، توسل به خدا و تقوای الهی تنها راه چاره است همان گونه که در سوره یوسف آمده: این پیامبر پاکدامن با پناه بردن به خدا در آزمایش پیروز شد.

بمباران اتمی هیروشیما و ناکازاکی بهترین سند شناسایی جنایات امریکاست

حجت الاسلام قاضی دزفولی با مد نظر گرفتن سالروز بمباران اتمی شهرهای هیروشیما و ناکازاکی ژاپن توسط آمریکا که منجر به مرگ صدها هزار انسان بیگناه شد، این واقعه را سندی برای شناساندن جنایات شیطان بزرگ به مردم عنوان کرد.

وظیفه خبرنگاران نشر مطالبات جبهه حق و ارزشهای انقلاب

امام جمعه دزفول با گرامیداشت روز شهادت شهید صارمی و روز خبرنگار، به خبرنگاران توصیه کرد برای پاسداشت خون شهدا همیشه حق را مدنظر گیرند و مطالبات جبهه حق و جایگاه انقلاب و ارزشهای آن را برای مردم مطرح کنند.

با گذشت ۶ ماه، کارشکنی آمریکا و طرف های غربی مانع اجرای برجام شده است

قاضی دزفولی با توجه دادن مردم به ۲ انعکاس داخلی و خارجی بیانات رهبر انقلاب، نقض مفاد قطعنامه، برنداشتن یکجای تحریمها و کارشکنی در امور اقتصادی ایران توسط طرف مقابل را از جمله عهدشکنی‌های آنها برشمرد.

وی افزود: با توجه به تلاش مستمر مسئولین کشور در مذاکره که حتی سر کلمه کلمه توافقنامه کار شده است، جای هیچ ابهامی در تفسیر و اجرای مفاد برجام وجود ندارد در حالی که با گذشت ۶ ماه، طرفهای مقابل خود را ملزم به انجام تعهدات خود نمی بینند و با مسامحه و سهل انگاری حتی قطعنامه های جدیدی برای محدودیت های اقتصادی ایران صادر می کنند.

اشتغال جوانان، معیشت و رونق اقتصادی مردم مطالبه رهبر انقلاب

خطیب جمعه دزفول بیکاری جوانان، مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم را بخشهای دیگری از مشکلات مطرح شده توسط امام خامنه ای عنوان کرد و به رفع آنها توسط مسئولین تذکر داد.

درخواست برگرداندن حقوق های نجومی به بیت المال

قاضی دزفولی با متذکر شدن مسئله حقوق های نجومی که رئیس جمهور در سخنان خود قول مساعد برای پیگیری آن دادند، درخواست کرد دریافت های نامشروع به بیت المال بازگردانده شود.

تفریحگاه های ساحلی باید محیط سالم و امنی برای مردم و گردشگران باشد

امام جمعه دزفول در پایان ابراز داشت: در رابطه با تفریحگاه های ساحلی، ما مخالف تفریح مردم نیستیم ولی با ایجاد صحنه های گناه و فساد اخلاقی در این مکان ها مخالفیم و می خواهیم شرایط سالم و امنی برای مردم دزفول و گردشگران فراهم شود.

IMG_9488میرزاپور

حجت الاسلام میرزاپور نیز در جایگاه سخنران پیش از خطبه اهمیت دهه کرامت و میلاد حضرت معصومه(س) را یادآور شد و ادامه داد: جایگاه امامان و به تبعیت آنها امامزادگان(ع) در ایران نشر و تبلیغ دین و مذهب شیعه و معرفی غاصبان حکومت اسلامی، در ایران بوده است. لذا جامعه اسلامی ایران و علمای بزرگ بنا به جایگاه رفیع و معصومانه آن بزرگواران به آنها متوسل شده و حاجت می گیرند تا برای ما الگو باشند.

IMG_9366 مروج

همچنین حجت الاسلام مروج در بین دو نماز به بیان مسئله شرعی “خمس” پرداخت.

IMG_9407. IMG_9419.   IMG_9358.   IMG_9367. IMG_9373.IMG_9430. IMG_9387.IMG_9366..