به گزارش “دزفول امروز” سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی دزفول از انعقاد قرارداد همکاری های دوجانبه با هلال احمر این شهرستان خبر داد.
مدیرعامل سازمان آتش نشانی در این باره گفت: این قرارداد همکاری به منظور ایجاد زمینه مناسب جهت استفاده از ظرفیت ها و توانمندی های بالقوه و همکاری و پشتیبانی در عملیات های ناشی از سوانح و حوادث احتمالی و همچنین ارائه آموزش های تخصصی لازم درون سازمانی و برون سازمانی به صورت متقابل منعقد شده است.
عبدالحسین معظم فر با اشاره به سرعت عمل در نجات انسان ها به هنگام حادثه افزود: به دلیل اهمیت نجات جان و مال شهروندان و برای حضور سریع و به موقع در عملیات های امداد و نجات و آتش سوزی از طرف سازمان های امدادرسان، نباید هیچ مانعی در راه آن وجود داشته باشد.
عظیم رضایی مرصاق، ریاست جمعیت هلال احمر دزفول با بیان اینکه مدیریت یکپارچه در عملیات ها و ارائه خدمات بهتر و شایسته تر به شهروندان از مفاد این تفاهم نامه است تصریح کرد: امضای این تفاهم نامه در جهت هم افزایی، هماهنگی، همکاری و پشتیبانی از عملیات ها در سوانح و حوادث خواهد بود.
مدیرعامل سازمان آتش نشانی ضمن تبریک به مناسبت ایام دهه کرامت و میلاد هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت، انعقاد این قرار داد را از برکات وجود ائمه اطهار دانست و برای اجرایی کردن مفاد تفاهم نامه اظهار امیدواری کرد.