به گزارش “دزفول امروز” معاون آموزشی دانشکده اصول دین دزفول از پذیرش دانشجو در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در این دانشکده خبر داد.

حمیدرضا سعادت فر در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار دزفول امروز گفت: داوطلبانی که موفق به ثبت نام و حضور در جلسه کنکور نشده اند می توانند در این دانشکده تحصیلات عالی خود را ادامه دهند.

معاون آموزشی دانشکده اصول دین بیان داشت: از یک ماه قبل مصاحبه مقطع کارشناسی ارشد طبق زمانبندی وزارت علوم انجام شده و ۲۳ الی ۲۸ مرداد زمان انتخاب رشته برای دانشجویانی است که در کنکور حضور داشته و یا غایب بوده و ثبت نام نکرده اند. البته داوطلبانی که در کنکور حضور نداشته یا ثبت نام ننموده اند، حق انتخاب رشته در رشته هایی که طبق دفترچه راهنمای کنکور شرط آزمون دارند را ندارند و بر اساس سوابق تحصیلی و شرط معدل در برخی دانشگاهها و رشته ها پذیرفته می شوند که دانشکده اصول دین هم جزء همین مسئله است.

وی افزود: در رشته کارشناسی ارشد، در آبان ماه ثبت نام انجام شده و پس از انجام آزمون در مرداد ماه نتایج چندبرابر ظرفیت برای شرکت در مصاحبه اعلام شده و در شهریور نتایج کلی و نهایی اعلام می گردد.

معاون آموزشی دانشکده اصول دین از علاقمندان دعوت کرد جهت ثبت نام در مقطع کارشناسی و کسب اطلاع بیشتر به سایت دانشکده  به نشانی www.Dezful-ac.ir مراجعه نمایند.

سعادت فر رشته های علوم قرآن و حدیث، فقه و حقوق اسلامی و همچنین زبان و ادبیات عرب در مقطع کارشناسی و رشته علوم قرآن و حدیث در مقطع کارشناسی ارشد را رشته هایی عنوان کرد که در این دانشکده تدریس می شوند و داوطلبان می توانند در آنها به تحصیل بپردازند. همچنین رشته های کارشناسی حقوق و کارشناسی ارشد فقه و حقوق اسلامی قرار است به این رشته ها اضافه شود.

وی کار فرهنگی، اردوهای داخلی و خارجی، ارائه تسهیلات آموزشی برای ادامه تحصیل دانشجویان ممتاز، اجرای برنامه های فرهنگی- تربیتی، برگزاری کلاس های مکالمه عربی و انگلیسی، تربیت مربی، قرآن، تربیت مُبلّغ، رایانه و کارگاه های آموزشی و تخفیف ۴۰درصد شهریه وزارت علوم جزء تسهیلات این دانشکده برای دانشجویان معرفی نمود.

سعادت فر در پایان ابراز داشت: دانشکده اصول دین بنا به شرایطی که دارد کلاسهای خواهران و برادران تفکیک جنسیتی دارد و شیفت تحصیلی آنها هم متفاوت است، همچنین تسهیلات خوابگاهی برای خواهران دانشجو ارائه می شود.

IMG_0601IMG_0598.  IMG_0596.IMG_0600.