به گزارش “دزفول امروز” مسئول اردوهای جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول از برگزاری اردوهای جهادی در ماه جاری خبر داد.

رضا حسینی علیمردانی در گفتگو با خبرنگار دزفول امروز گفت: تابستان امسال همچون هر ساله، گروه جهادی شهیدمحمد گودرزی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول قصد دارد، در بازه زمانی هجدهم الی بیست و پنجم شهریور ویژه برادران و بیست و چهارم الی بیست و ششم همان ماه ویژه خواهران، اردوی جهادی در مناطق محروم شهرستان دزفول برگزار نماید.

وی افزود: هدف از این اردو طبق فرمایشات امام خامنه ای مبنی بر تداوم و گسترش اردوهای جهادی به منظور محرومیت زدایی از مردم مناطق حاشیه ای و محروم می باشد که بناست در این نقاط فعالیتهای ، آموزشی، فرهنگی، عمرانی و پزشکی صورت گیرد.

حسینی علیمردانی از دوستداران کار جهادی و جهاد فی سبیل الله دعوت کرد تا با حضور در این حرکت مقدس به خدمت رسانی به محرومین و مستضعفین بکوشند.

وی ادامه داد: متقاضیان می توانند از طریق شماره تلفن های ذیل و یا مراجعه حضوری به دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول اقدام به ثبت نام برای شرکت در این اردو نائل نمایند.

ثبت نام برادران: ۰۹۳۸۹۷۲۰۵۳۳
ثبت نام خواهران: ۰۹۰۳۵۴۶۸۹۴۹

همچنین مهلت ثبت نام تا تاریخ ۱۷شهریور ماه می باشد.

photo_2016-08-30_13-48-18