به گزارش “دزفول امروز” روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستات دزفول از بازدید معاون عمرانی فرماندار ویژه دزفول از بخش چغامیش خبر داد.

پورکیانی افزود: معاون عمرانی فرماندار ویژه شهرستان دزفول بر اساس هماهنگی  قبلی با بخشدار چغامیش و در راستای حل مشکلات برق این منطقه، به اتفاق مدیر توزیع برق شهرستان و سایر مدیران عملیاتی از  این بخش بازدید به عمل آوردند.

معاون عمرانی فرمانداری دزفول در این بازدید ابراز کرد: با بررسی های صورت گرفته توسط فرمانداری شهرستان، از طریق پیمانکار اقدام به مسیر شکافی و احداث مسیری به طول ۹ کیلومتر تا روستای شوی نمودیم.

عبدالحسین پوررکنی عنوان داشت: بعد از بررسی های صورت گرفته، مشخص شد برخی نقاط این منطقه با کمبود ولتاژ برق مواجه هستند. با هماهنگی های صورت گرفته  مقرر گردید، در کوتاهترین زمان یک ترانس ۳۱۵ و ۲ الی ۳ خازن جهت تثبیت ولتاژ در مناطق مورد نظر نصب گردد.

وی ادامه داد: در برنامه درازمدت نیز مقرر گردید، از ۶ ایستگاه ۱۳۲ که توسط انتقال نیرو تعریف شده، یک ایستگاه به بخش چغامیش تحقق یابد.

معاون عمرانی فرماندار ویژه دزفول در پایان بازدید میدانی از این مناطق را از اهداف مهم برشمرد و بیان داشت: امیدواریم با اینگونه بازدیدها گامی بلند در جهت رفع مشکلات مردم این مناطق برداریم.

آبشار شوی واقع در دهستان شوی بخش سردشت از توابع شهرستان دزفول می باشد که بلندترین آبشار خاورمیانه و یکی از زیباترین جاذبه های گردشگری منطقه است و احداث جاده مشکل دسترسی مردم دزفول و گردشگران را برای بهره مند شدن از این طبیعت زیبا و بکر فراهم می کند.

آبشار شوی دزفول