به گزارش “دزفول امروز” سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول از واژگونی یک دستگاه خودرو و سقوط آن به کانال آبیاری که کشته شدن یک کودک ۴ ساله را در پی داشت خبر داد.

در ساعت ۱۴:۲۲ دقیقه امروز (دوشنبه) طی تماسی با سامانه ۱۲۵ این سازمان خبر واژگون شدن یکدستگاه خودروی سواری پژو پارس و سقوط آن در کانال آبیاری اطلاع رسانی شد که بلافاصله از سوی ستاد فرماندهی عملیات گروه امداد و نجات از ایستگاه شماره ۱ (مرکزی) به محل حادثه واقع در پشت شهرک انجیرک اعزام شد.
مدیرعامل سازمان آتش نشانی که شخصا به همراه معاونت عملیات در محل حضور داشتند در این رابطه گفت: در این حادثه جوانی حدودا ۲۰ ساله ساکن شهرک انجیرک به همراه برادرزاده ۴ ساله خود در حین رانندگی دچار حادثه شده که منجر به واژگونی خودرو و سقوط در کانال کشاورزی میشود.
عبدالحسین معظم فر افزود: در این حادثه راننده جان سالم بدر برد ولی کودک ۴ ساله در آب کانال غرق شد.
وی تصریح کرد: آتش نشانان به محض رسیدن در محل، ضمن اتخاذ تدابیر لازم در خصوص ایمن ‌سازی و تثبیت خودرو اقدام به غواصی برای پیدا کردن جسد کودک نمودند که پس از یک ساعت و نیم تلاش بی وقفه و به کمک اهالی منطقه سر انجام جسد وی درون کانال کشف و بیرون آورده شد و پس از آن اقدام به بیرون آوردن خودرو توسط جرثقیل سازمان نمودند.

معظم فر ضمن اظهار همدردی با خانواده داغدیده، صبر و بردباری را برای بازماندگانش از خداوند منان خواستار شد و از همین طریق از جوانان و میانسالان و تمامی اهالی با غیرت بختیاری منطقه که در این حادثه نهایت سعی و تلاش خود را نمودند تشکر ویژه نمود.

photo_2016-08-29_18-32-38 photo_2016-08-29_18-32-43