به گزارش “دزفول امروز” عباس پاپ زاده نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی به مناسبت هفته دولت و سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر پیامی را به این شرح منتشر نمود:

بسمه تعالی

شهیدان رجایی و باهنر، از بزرگ دولتمردانی هستند که بخاطر رفتار، سلوک و سبک نگرششان به مردم، از چهره های ماندگار و بی بدیل تاریخ معاصر ایران به شمار می روند.
گرچه در تقویم رسمی کشور شهادت این دو عزیز و همراهان آنها در دفتر نخست وزیری به نام هفته ی دولت نامگذاری شده است؛ با این حال، این هفته روز پاسداشت یک جریان فکری خادمانه است. تفکری که خویشتن را بخشی از بدنه ی عامه ی مردم می داند و شاخص آن خدمتگزاری در جهت محرومیت زدایی و توزیع عادلانه ی ثروت، منابع و امکانات موجود در ایران است. این هفته، بزرگداشت همه ی دولتمردانی است که در خدمت رسانی به مردم ذره ای عقب ننشسته و عظمت، سرافرازی و اعتلای سرزمین اجدادی را بر منافع شخصی و گروهی ترجیح داده اند.
این روزها، بهترین فرصت تبلور حقیقی خدمت رسانی؛ برای همه ی مسئولان کشور است تا با الگو قراردادن تفکر خادمانه و تأسی جستن از عملکرد خالصانه ی شهیدان رجایی و باهنر ، راه خدمت عاقلانه، متعهدانه و دوری از دنیازدگی و تجمل گرایی را سر لوحه ی کارخویش قراردهند.
اینجانب بعنوان خدمتگزار مردم شریف شهرستان دزفول خود را مقید به حمایت از این تفکر والا و انقلابی می دانم. تفکری که هدف اصلی آن استقلال، توسعه و پیشرفت ایران اسلامی است.
بنده این هفته را به همه ی دولتمردان و خادمان واقعی ملت تبریک و تهنیت عرض می نمایم و از خداوند بزرگ می خواهم که به همه ی کسانی که آرمان و راهشان خدمت به مردم است سلامتی و توفیق خدمت رسانی به ملت شریف ایران را عطا نماید.
عباس پاپی زاده
خدمتگزار مردم شریف دزفول
در مجلس شورای اسلامی