به گزارش “دزفول امروز” دانشگاه جامع علمی کاربردی دزفول در رشته کاردانی حرفه ای امور فرهنگی (مدیریت امور فرهنگی) بدون آزمون اقدام به پذیرش دانشجو در نیمسال اول سال تحصیلی ۹۶-۱۳۹۵ می نماید.

ظرفیت پذیرش دانشجوی این دانشگاه در رشته مذکور ۳۰ نفر آزاد و ۴۵ نفر شاغل می باشد که آقایان و بانوان می توانند در آن شرکت کنند.

کد رشته محل دانشگاه دزفول در رشته مدیریت فرهنگی ۱۵۵۱۲ و کد اشتغال آن ۱۹۹ می باشد.

در دفترچه راهنمای پذیرش دوره کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای نظام آموزش مهارتی سال تحصیلی ۹۶-۱۳۹۵ و در جدول شماره (۹) آن کد رشته محل و عناوین رشته­ های تحصیلی گروه آموزشی فرهنگ و هنر آمده که نام دو شهر اهواز و دزفول از استان خوزستان برای جذب دانشجو در رشته مدیریت امور فرهنگی در مقطع کاردانی ذکر شده است:

FarhangoHonar

برای مشاهده و دریافت دفترچه راهنما روی تصویر بالا کلیک کنید.

photo_2016-08-29_15-06-28

ارائه مدرک رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، استفاده از معافیت تحصیلی، بهره‌مندی از وام دانشجویی صندوق رفاه کشور، شهریه بسیار مناسب نسبت به دیگر دانشگاه‌ها بدون نیاز به مدرک پیش‌دانشگاهی، تسهیلات ویژه برای کارمندان و شاغلین از جمله تسهیلاتی است که برای دانشجویان این رشته در نظر گرفته شده است.

متقاضیان تحصیل در این رشته می توانند تا تاریخ شنبه ۱۳شهریور از طریق پایگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: Sanjesh.org اقدام به ثبت نام کنند.

لینک ثبت نام:

سازمان سنجش آموزش کشور