به گزارش دزفول امروز، سردار محمدرضا نقدی امروز در رزمایش ۳۰ هزار نفری حماسه عاشورایی بسیجیان خوزستان با اشاره به حضور پرشور جوانان در این رزمایش اظهار داشت: ما در پیروزی انقلاب، در دفاع مقدس و در فتنه‌های پس از ان نشان دادیم و ثابت کردیم که «ما اهل کوفه نیستیم، علی تنها بماند» شعار نیست و آن را محقق کردیم.

وی افزود: ملت‌‌های مسلمان مصمم هستند که نفس امریکا را بگیرند و در همین استان خوزستان فقط ۱۴۰ گردان بسیجی آماده رزم با مستکبران جهان هستنند. دشمن بداند که ما دست از مبارزه با آن‌ها نمی‌کشیم و پرچم «لا اله الا الله محمد رسول الله» را به اهتزاز در می‌اوریم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین عنوان کرد: حرکت امام خمینی در زمان مبارزه به بیداری ملت‌ها منجر شد و امروز اکثر ملت‌ها این مسیر نورانی را ادامه دادند.

وی با بیان اینکه ملت‌ها فهمیده‌اند که لازمه امنیت و عدالت ریشه‌کنی ظلم و سلطه‌گری است، بیان کرد: راه آزادی از راه مبارزه با استعمار و استکبار می‌گذرد و برای همین امروز آزادی خواهان جهان قدم در راه مبارزه با آمریکا گذاشته‌اند.

سردار نقدی اظهار داشت: ملت ایران چندین آزمون بزرگ را در مواجه با استکبار پشت سر گذاشته‌اند و آمریکا و رژیم صهیونیستی بدانند که در برابر اسلام واقعی آرزوهایشان را به گور خواهند برد.

وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب اجازه مذاکره با نرمش قهرمانانه را دادند تا ماهیت آمریکا و رژیم صهیونیستی برای همه آشکار شود، اظهار داشت: آمریکا بعد از مذاکرات هم به حقوق ما دست درازی کرد که از جمله آنها سرقت ۲ میلیارد دلار از اموال بلوکه شده ملت ایران و محکومیت ۱۸ میلیارد دلاری در پرونده کرسنت بود.

وی با اشاره به دست درازی‌‍های آمریکا در دوران پس از مذاکره گفت: امروز دیگر هیچ عقل سلیمی حرف مذاکره را پیش نمی کشد و کمال بی خردی است از سوراخی که بارها و بارها ملت ها از آمریکا گزیده شده و مثل ایران در برجام، باز هم به سراغ مذاکره برویم.

سردار آمریکا با ترفندهای مختلف دوران سلطه‌گری به دنبال بازگشت به ایران است اما آنها بدانند که انقلاب اسلامی دست‌های بلندی در نقاط مختلف دنیا دارد که هرجا اراده کند، مستکبران را زمین خواهد زد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین افزود:زمزمه‌های سازش نباید در ما اثر کند و جوانان ما در همه نقاط کشور باید آماده مبارزه با استکبار و مستکبران باشند.