به گزارش “دزفول امروز”، تصادف دو خودروی پراید و وانت مزدا بعد از ظهر امروز در دزفول ۶ مجروح بر جای گذاشت.

سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول ضمن مخابره این خبر اعلام کرد: ساعت ۱۴:۱۵دقیقه امروز چهارشنبه طی تماسی با سامانه ۱۲۵ این سازمان خبر از برخورد دو دستگاه خودروی پراید و وانت مزدا اطلاع رسانی شد که بلافاصله گروه امداد و نجات به محل حادثه واقع در جاده بنوت بعد از چهار راه آوج فرستاده شد.
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول که به همراه معاونت عملیات سازمان شخصا در محل حضور داشت افزود: در این حادثه دو دستگاه خودرو بعلت رعایت نکردن اصول ایمنی به شدت با هم برخورد کردند که متاسفانه تمام سرنشینان هر دو خودرو بشدت آسیب دیده و راهی بیمارستان شدند.
عبدالحسین معظم فر تصریح کرد: ۴ نفر سرنشین خودرو پراید و دو نفر سرنشین وانت مزدا همگی مرد میان سال و بعضا جوان بودند که به کمک اهالی از خودرو ها بیرون آورده و پس از اقدامات پزشکی در محل توسط نیرو های ۱۱۵ به بیمارستان منتقل شدند.
گفتنی است ۳ نفر از سرنشینان سواری پراید اهل و ساکن نیشابور بوده که به قصد سفر کربلا به این شهر عزیمت نمودند.
وی همچنین افزود: پس از انتقال مجروحان حادثه خودروهای این حادثه توسط خودرو امداد و نجات سازمان به کنار جاده منتقل و مسیر عبور مرور پاکسازی شد.

photo_2016-11-09_16-37-40 %db%b2%db%b0%db%b1%db%b6%db%b1%db%b1%db%b0%db%b9_%db%b1%db%b4%db%b4%db%b8%db%b4%db%b2 %db%b2%db%b0%db%b1%db%b6%db%b1%db%b1%db%b0%db%b9_%db%b1%db%b4%db%b3%db%b1%db%b3%db%b6