به گزارش دزفول امروز؛  به نقل از رهیاب، حسن روحانی دقایقی پیش برای افتتاح چند پروژه عمرانی و نفتی وارد خوزستان شد. رئیس جمهور در ابتدا پروژه‌های اتصال شبکه آب غرب به شرق اهواز را افتتاح می‌کند و پس از ان طریق ویدیو کنفرانس پروژه آبرسانی به شهرها و روستاهای دشت آزادگان را افتتاح می‌‎کند.

بازدید از پروژه لایروبی اروندرود، افتتاح چند پروژه نفتی، افتتاح سامانه کنترل ترافیکی راه آهن تهران – اهواز و افتاح ساختمان پایانه مرزی شلمچه از دیگر برنامه‌های رئیس جمهور در این سفر یک روزه است.
دریابان علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی در این سفر یک روزه حسن روحانی را همراهی می‌کند.
روحانی در فرودگاه اهواز: وضعیت پروژه‌های مصوب دولت یازدهم در خوزستان امروز بررسی می‌شود
حسن روحانی در بد وود به اهواز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: نخستین هدف از این سفر یک روزه بررسی روند اجرایی و پیشرفت طرح‌های مصوب در سفر قبل به خوزستان است تا با مشاهده و بررسی مشکلات روند اجرایی آنها را تسریع کنیم.
رئیس جمهور افزود: سفر زائران اربعین به عتبات عالیات در روزها گذشته آغاز شده و با حضور در شلمچه قرار است پایانه مرزی جدید به بهره‌برداری برسد تا زائران نسبت به گذشته سفر راحت‌تری تجربه کنند.
وی با اشاره به اهمیت مسئله آب شرب در خوزستان گفت: پروژه آبرسانی به شرق اهواز و دشت آزادگان نیز در این سفر به بهره برداری می‌رسند.
روحانی با اشاره به بهره‌برداری از ۲۰۰هکتار از زمین‌های کشاورزی در طرح ۵۵۰ هزار هکتاری عنوان کرد: روند اجرایی این طرح امروز بررسی می‌شود و چند پروژه در حوزه راه آهن و حوزه نفتی نیز به بهره برداری می‌رسد.
ادامه دارد…