به گزارش “دزفول امروز”، حجت الاسلام بهرام پور که به نمایندگی از آیت الله موسوی جزایری در جمع طلاب دزفول حاضر شده گفت: این گونه حرکت های انقلابی همچون حرکت شما طلاب دلسوز، باعث پویایی و زنده مانده حوزه های علمیه شده است.

معاون آموزش حوزه های علمیه استان خوزستان که در پی تحصن علما، طلاب و مردم دزفول از سوی نماینده ی ولی فقیه در استان خوزستان برای پیگیری مطالبات متحصنین و بررسی موضوع، پیش از ظهر امروز وارد دزفول شده گفت: در ابتدا سلام آیت الله موسوی جزایری را به دوستان طلبه ابلاغ می کنم و از دلسوزی، حمایت و حرکت انقلابی عزیزان -که همواره حوزه ها به واسطه ی این حرکت های انقلابی زنده مانده اند و پویا شده اند-، قدردانی می کنم.

حجت الاسلام بهرام پور نتیجه ی سکوت در مقابل ظلم، کفر و نفاق را مرگ دانست و شرط زنده ماندن جامعه را فریاد هدفمند و صحیح عنوان کرد، فریادی که مخاطبش ظلم، کفر، نفاق و استکبار عنوان کرد که نتیجه اش ان شاء الله دولت کریمه ی حجت بن الحسن(عج) و سقوط و زوال و نابودی کفر و ستم است.

وی ادامه داد: قرآن مجید به ما فرموده هر کسی تکیه و اعتماد به ظالم بکند همچون ظالم، جایگاهش آتش است چه برسد به اینکه او را یاری کند که یکی از مصادیق یاری ظالم، سکوت در برابر اوست همان گونه که در زیارت عاشورا کسانی را که با سکوتشان به شهادت امام حسین(ع) رضایت دادند را لعن می کنیم.

نماینده ی آیت الله جزایری حرکت های ارزشی ظلم و انحراف ستیزانه را راه استقرار توحید و مسیر انبیاء و اولیای الهی ابراز کرد و افزود: تمام علمایی که در خط امر به معروف و نهی از منکر قیام می کنند در صراط پیامبران و اهل بیت(عم) گام بر می دارند.

وی شرط قبولی اعمال را پذیرش ولایت عنوان کرد و به طلاب توصیه کرد که بصیرت را معیار و مبنای اعمال خود قرار دهند.

photo_2016-11-02_13-01-10 photo_2016-11-02_13-01-01 photo_2016-11-02_13-02-57 photo_2016-11-02_13-00-56

خبر در حال تکمیل است.