به گزارش دزفول امروز به نقل از  دزمهراب فرمانده سپاه ناحیه دزفول روز شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه به تشریح برنامه های هفته بسیج در این شهرستان پرداخت.

سرهنگ عبدالامیر محتشمی راد در این نشست اظهار کرد: تا زمانی که بسیج وجود دارد دشمن نمی تواند خدشه ای به انقلاب وارد کند زیرا فرهنگ بسیجی برگرفته از فرهنگ عاشورایی است و باید همیشه در جامعه جاری باشد.

img_7684

وی در ادامه با اشاره به خودداری از لگد زدن به پرچم آمریکا و اسرائیل توسط یک به اصطلاح روشنفکر ایرانی گفت: این به اصطلاح روشنفکر گفته است که ما نیز در زمان نادر شاه هند را غارت کردیم پس ابتدا باید پرچم ایران را لگد مال کنیم که در پاسخ باید به او گفت که هیچ کس را برای جنایت گذشتگانش محاکمه نمی کنند و اگر ما پرچم آمریکا و اسرائیل را لگد مال می کنیم به خاطر دشمنی است که اکنون آنها با ما دارند.

فرمانده سپاه ناحیه دزفول افزود: اگر پرچم آمریکا و اسرائیل لگد مال میشود به دلیل کینه توزی و دشمنی است که در حال حاضر با ما دارند و شاهدان آن شهدای هسته ایی و شهدای مدافع حرم اند که اکنون بر اثر طرح های دشمنانه آنها بر ما وارد شده است.

سرهنگ محتشمی راد همچنین  با بیان اینکه طرح های محرومیت زدایی در مناطق کوهستانی و سخت گذر این شهرستان به همت بسیج سازندگی شتاب گرفته است تصریح کرد:ساخت ۲۰ خانه محروم برای افراد تحت پوشش کمیته امداد در شهرستان دزفول آغاز شده که تاکنون ۹ واحد واگذار شده ،سه واحد دیگر در هفته بسیج افتتاح می شوند ضمن انک هشت واحد دیگر نیز تا پایان امسال تحویل خانوارهای نیازمند خواهند شد.

وی در ادامه با تشریح برنامه های هفته بسیج در دزفول گفت: همزمان با هفته بسیج ، طرح واکسیناسیون طیور توسط بسیجیان در ۸۰ روستای شهرستان دزفول اجرا می شود.

سرهنگ محتشمی  افزود: برگزاری ۱۵ یادواره شهدا در نقاط مختلف شهرستان دزفول،غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا و دیدار با خانواده شهدا،برگزاری مسابقات ورزشی ،اعزام راویان و نخبگان بسیجی به مدارس،جشنواره غذا،برپایی ایستگاه صلواتی و اهدای سبد غذایی به ۲۰ خانوار محروم در شهر صفی آباد از جمله مهمترین برنامه های هفته بسیج دردزفول می باشد.

وی اعزام پزشک به مناطق محروم توسط بسیج جامعه پزشکی و دانشگاه علوم پزشکی دزفول را دیگر برنامه های هفته بسیج در این شهرستان برشمرد و گفت:مسابقه دوچرخه سواری ، جشنواره های فرهنگی و ورزشی در شهر میانرود و حمزه ،نشست بسیج پیشکسوتان ،افتتاح سینمای کودک و نوجوان از دیگر برنامه های در نظر گرفته شده برای هفته بسیج در دزفول می باشد.