به گزارش “دزفول امروز”، کاروان حامل هدایا و کمک های مردم دزفول به زائران اربعین حسینی روز یکشنبه عازم مرز چذابه شد.

امام جمعه و رئیس ستاد اربعین شهرستان دزفول روز یکشنبه در حاشیه حرکت این کاروان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: با برپایی موکب دزفول در مرز چذابه این کمک ها در اختیار زائران اربعین حسینی قرار می گیرند.
حجت الاسلام سیدمحمدعلی قاضی با اشاره به برپایی موکب دزفول در مرز چذابه از روز شنبه افزود:موکب دزفول که در زمینی به مساحت یک هزار و ۲۰۰ متر مربع آماده سازی شده از جمله بزرگترین موکب های مستقر در مرز چذابه می باشد که از امکانات لازم برای خدمات رسانی به زائران آماده است.
وی اظهار کرد:موکب دزفول از روز شنبه در مرز چذابه برپا شده و خدمات رسانی به زائران کربلا در این موکب تا پس از اربعین حسینی نیز ادامه دارد.
امام جمعه دزفول افزود: در موکب دزفول امکانات لازم برای استراحت زائران کربلا فراهم شده ضمن اینکه تمهیدات لازم برای پذیرایی و توزیع غذا بین زائران در این موکب پیش بینی شده و در حال انجام است.
حجت الاسلام قاضی با تشکر از کمک های اهدایی مردم خیر دزفول به اربعین حسینی اظهار کرد: مردم دزفول که در عرضه های مختلف دفاع مقدس همواره پیشگام بوده اند اینبار نیز با برپایی بزرگترین موکب در مرز چذابه در خدمت زائران کربلا می باشند.
وی راهپیمایی اربعین حسینی را بزرگترین حرکت و همایش عاشقان و شیفتگان اهل بیت (ع) دانست و افزود:پیام راهپیمایی اربعین حسینی وحدت و انسجام مسلمانان در سراسر جهان است.