به گزارش “دزفول امروز”، به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج مستضعفین، گردهمایی اعضای کانون بسیج فرهنگیان دزفول در محل سالن ایثار این شهرستان برگزار شد.

روابط عمومی آموزش و پرورش دزفول در گفتگو با خبرنگار دزفول امروز ضمن اعلام این خبر گفت: در این مراسم که با حضور اعضای کانون بسیج فرهنگیان شهیرستان اجرا گردید، سرگرد پاسدار غلامحسین پرهیزگار سخنرانی نمود.

مدیر کانون بسیج فرهنگیان دزفول در سخنانی با اشاره به جملاتی از فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به تشریح تفکر بسیجی پرداخت.

غلامحسین پرهیزگار با اشاره به مسئولیت الهی انسانها اظهار داشت: پایه فکری بسیجیان اعتقاد به مسئول بودن انسانها در مقابل خداوند است و در این راستا حالت بی مسئولیتی و بی خیالی جایگاهی ندارد.

وی افزود: ما در مقابل سرنوشت جهان و کشور و سرنوشت جامعه خود مسئول هستیم و بایستی با اخلاص و صداقت به ادای این مسئولیت بپردازیم.

مدیر کانون بسیج فرهنگیان دزفول با اشاره به سخنی از رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه جمهوری اسلامی به برکت تفکر بسیجی و عمل و حرکت بسیجی شکست ناپذیر است، ادامه داد: ما فرهنگیان بایستی با تشکیل گروه های تخصصی هادیان عقیدتی، سیاسی و تربیتی و نیز عضویت در حلقه های صالحین رسالت هدایتگری و معلمی خود را انجام دهیم.

پرهیزکار با اشاره به اهمیت فضای مجازی در جامعه تصریح کرد: کانون بسیج فرهنگیان با جمع آوری تمامی تولیدات رسانه ای جشنواره مردمی عمار شامل: پویانمایی (انیمیشن)، فیلم مستند و نماهنگ، آمادگی دارد از ظرفیت های فکری همکاران فرهنگی در کانال تلگرامی هادیان بصیر استفاده نماید.

وی در ادامه سخنان خود از مسئولان شهری و استانی خواست در خصوص معرفی مدیری توانمند و شایسته برای اداره آموزش و پرورش تسریع نمایند تا از بلاتکلیفی و سردرگمی در امور اجرائی جلوگیری شود.

همچنین در این گردهمایی اعلام گردید که اعضای حلقه های صالحین با حضور در مراسم حماسی ۵ آذر که به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج روز جمعه از ساعت ۱۰/۳۰ صبح در محل مصلای امام علی(ع) شهرستان برگزار می شود حضور فعال خواهند یافت.

گفتنی است در این همایش چند فیلم کوتاه از جشنواره مردمی عمار جهت حاضرین به نمایش در آمد.