به گزارش “دزفول امروز”، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دزفول گفت: بسیج مهمترین عامل وحدت وانسجام ملی و جدی ترین مانع در مقابل توطئه های استکبار جهانی است.

سرهنگ عبدالامیر محتشمی راد روز یکشنبه در دومین همایش مجمع عمومی بسیج شهرستان دزفول در سالن اجتماعات مرکز فرهنگی دفاع مقدس افزود:بسیج عامل وحدت و انسجام ملی است که حد و مرز جغرافیایی ، نژاد و قوم
نمی شناسد.
وی افزود: فرهنگ و تفکر بسیجی عامل پیروزی حزب الله در مقابل اسرائیل و عامل مقاومت مردم سوریه،عراق و یمن است .
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دزفول اظهار کرد:بسیج همچون دوران دفاع مقدس امنیت کشور را در کنار نیروهای انتظامی و نظامی تامین کرده است.
سرهنگ محتشمی راد بسیج را مایه عزت،اقتدار،آرامش و افتخار جمهوری اسلامی دانست و گفت:وقتی دشمن اذعان کرده تا وقتی بسیج هست امکان پیروزی بر ایران اسلامی وجود ندارد باید به عظمت و قدرت این نهاد مردمی پی برد.
به مناسبت هفته بسیج برنامه های مختلف فرهنگی،ورزشی ،عمرانی و اجتماعی فراوانی بسیاری در شهرستان دزفول در حال برگزاری است .
برگزاری ۱۵ یادواره شهدا در نقاط مختلف شهرستان دزفول، غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا و دیدار با خانواده شهدا ، برگزاری مسابقات ورزشی ،اعزام راویان و نخبگان بسیجی به مدارس،اجرای طرح واکسیناسیون طیور در هشت روستای دزفول، جشنواره غذا ، برپایی ایستگاه صلواتی و اهدای سبد غذایی به خانوارهای محروم از جمله مهمترین برنامه های هفته بسیج در دزفول می باشد.
به مناسبت هفته بسیج طرح تجاری سازی تولید سرکه چوب از پسماندهای کشاورزی به همت بسیج دزفول رونمایی شد./ایرنا

گفتنی است نشست شورای اداری شهرستان دزفول و همایش مجمع عمومی بسیج به صورت مشترک برگزار شده بود.