به گزارش “دزفول امروز”، نماز عبادی سیاسی جمعه نهم آذرماه ۱۳۹۵ به امامت حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی قاضی دزفولی امام جمعه ی دزفول در مصلای امام علی(ع) این شهرستان اقامه شد.

امام جمعه ی دزفول در آیین نماز جمعه ی این هفته ضمن بیان اوصاف پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله، رعایت تقوا را برای جلوگیری از نزول بلا لازم دانست.

حجت الاسلام والمسلمین قاضی دزفولی ضمن تبریک ۵ آذر سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان امام راحل، بسیج را مانند چتری توصیف کرد که حد و مرز نمی شناسد و هر که را صاحب تفکر جهادی و انقلابی است، در بر می گیرد.
خطیب جمعه ی دزفول ۲۷ صفر روز وقف و آغاز هفته ی وقف را گرامی داشت و خواستار توجه بیشتر به این سنت حسنه شد.

وی همچنین از رشادت های نیروی دریایی تجلیل کرد و ۷ آذر سالروز بزرگداشت نیروی دریایی را به دلاورمردان نیروی دریایی تبریک گفت.

امام جمعه ی دزفول ۱۰ آذر ماه روز مجلس را گرامی داشت و از نمایندگان مجلس خواست تقوای سیاسی داشته باشند و از سوء استفاده ی اطرافیان خود جلوگیری کنند و از مشکلات مردم گره گشایی کنند.
حجت الاسلام قاضی دزفولی از حضور همه جانبه ی شیعیان در پیاده روی اربعین حسینی از نجف تا کربلا تشکر کرد و راه پیمایی اربعین را به عصر ظهور و عصر وحدت و همدلی، تشبیه کرد.

خطیب جمعه ی دزفول از حضور باشکوه مردم دزفول در پیاده روی “حرم تا حرم” در روز اربعین حسینی در شهرستان دزفول تقدیر نمود.
وی ضمن قدردانی از خادمین مواکب شهرستان در مرز، حمله ی تروریستی داعش به زوار در حله را محکوم کرد و تاکید نمود که شیعیان این راهپیمایی را سال آینده باشکوتر برگزار می کنند.
در حاشیه ی این مراسم نمازگزاران با مداحی مداح بسیجی اهل بیت عصمت و طهارت(ع) برادر مجتبی ابیض به عزاداری پیامبر گرامی اسلام(ص) و سبط اکبرش امام حسن مجتبی(ع) پرداختند.

نمازجمعه امروز پایتخت مقاومت ایران به مناسبت هفته بسیج با حضور پرشورتر از پیش بسیجیان سلحشور برگزار شد.

قابل ذکر است پیش از نماز جمعه نیز اجتماع بزرگ بسیجیان به همین مناسبت در مصلای امام علی اجرا گردید.

img_9461

img_9467img_9478