به گزارش “دزفول امروز”، در حکمی از سوی محمد تقی زاده مدیرکل آموزش و پرورش استان خوزستان ، عبدالمحمد جرجانی به عنوان معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش دزفول منصوب شد.

روابط عمومی آموزش و پرورش دزفول ضمن اعلام این خبر به خبرنگار دزفول امروز حکم زیر را در اختیار پایگاه خبری تحلیلی دزفول امروز قرار داد:

باسمه تعالی

 برادر ارجمند جناب آقای عبدالمحمد جرجانی

 نظر به تجربه، تعهد و علاقه مندی جنابعالی و به استناد نظرات شورای عالی اداری وکارگروه توسعه مدیریت این اداره کل جنابعالی به سمت معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش دزفول منصوب می شوید. امید است با توکل و استعانت از خداوند متعال و پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و سیاست های رئیس جمهور محترم با جلب مشارکت و همکاری وهمفکری فرهنگیان گرانقدر بویژه کارشناسان، مدیران، صاحب نظران عرصه تعلیم و تربیت و نیز مسئولین استانی در تحقق اهداف متعالی آموزش و پرورش موفق و مؤید بوده و عملکرد شما مرضی خداوند و زینت بخش این اداره کل باشد و ضمن استفاده از تمامی امکانات و ظرفیتهای موجود زیر نظر این اداره کل اهتمام جدی بعمل آورده و موارد ذیل را نیز وجهه همت خود قرار دهید:

۱- التزام به اصول راستگویی، اعتدال گرایی و تقویت دوحیه امید و پویایی.

۲- ارتقا جایگاه آموزش و پرورش به عنوان محور تحولات و توسعه منطقه و استان.

۳- استفاده از نیروهای مجرب و توانمند و بهبود مدیریت منابع انسانی در آموزش و پرورش با توجه به نقش اساسی آن در تحول نظام تعلیم و تربیت.

۴- توسعه مشارکت مردم و فرهنگیان بمنظور رشد و تعالی هر چه بیشتر آموزش و پرورش فرزندان میهن اسلامی.

۵- مسئولیت پذیری و پاسخگویی آموزش و پرورش در قبال رشد فردی و اجتماعی نسل آینده در راستای چشم انداز بویژه سند تحول بنیادین و تقویت روحیه تفکر و نوآوری.

۶- تعامل مؤثر و اثربخش مسئولین و نهادهای دولتی در راستای تقویت جایگاه و مصالح آموزش و پرورش.

۷- ارتقای کیفیت فعالیت آموزشی و پرورشی در همه ابعاد برای نیل به اهداف تهذیب، تحصیل و ورزش.

۸- تقویت روحیه ایثارگری، توسعه تفکر راهبردی و آینده نگر در آموزش و پرورش.

۹- اعتلای شأن و منزلت فرهنگیان و اهتمام جدی برای توسعه مستمر شایستگی های علمی، تربیتی و حرفه ای آنان.

توفیق شما را در انجام این مسئولیت ها به منظور دستیابی به اهداف تعلیم و تربیت در راستای سیاست های نظام جمهوری اسلامی ایران و دولت تدبیر و امید از درگاه خداوند بزرگ مسألت دارد.

                                                                              محمد تقی زاده

                                                               مدیرکل آموزش و پرورش استان خوزستان

گفتنی است در مراسمی که به همین منظور با حضور معاونین، کارشناس مسئولان و کارشناسان آموزش و پرورش دزفول در محل سالن کنفرانس این مدیریت برگزار شد ، لوح انتصاب معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش دزفول به آقای عبدالمحمد جرجانی اعطا شد.