به گزارش “دزفول امروز”، به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج مستضعفین، جشنواره مسابقات فرهنگی ورزشی ویژه واحدهای مقاومت بسیج امیدان بخش مرکزی دزفول طی دو روز متوالی در دو بخش مسابقات قرآنی(صوت و لحن) و مسابقات ورزشی(طناب کشی، دارت و دو و میدانی) به میزبانی دبستان پسرانه دکتر علی شریعتی شهر اقماری صفی آباد برگزار شد.

روابط عمومی آموزش و پرورش دزفول در گفتگو با خبرنگار دزفول امروز ضمن اعلام این خبر گفت: این مسابقات ویژه دانش آموزان مقطع ابتدایی پسرانه بخش مرکزی دزفول و با حضور آموزشگاه های دکتر شریعتی (شهر صفی آباد)، ۱۵ خرداد ۱و۲ (شهر میانرود)، شهدای انقلاب (شهرک انقلاب)، شهید سیدمصطفی خمینی و صفا (شهر امام(ره)) و شهید مدنی (شهرک امیرالمؤمنین(ع)) اجرا گردید.

پرویز مرادی برزگر زاده افزود: مسابقات قرآنی در رشته صوت و لحن برگزار شد که دانش آموزان دوره های اول و دوم ابتدایی در آن شرکت کردند.

وی تصریح کرد: مسابقات ورزشی نیز در سه رشته طناب کشی، دارت و دو و میدانی (دو ۱۰۰متر) برگزار شد که دانش آموزان در مسابقات طناب کشی به صورت تیمی(تیم ۵ نفره) و مسابقات دو و دارت به صورت انفرادی به رقابت با یکدیگر پرداختند.

روابط عمومی آموزش و پرورش دزفول خاطر نشان کرد: این جشنواره فرهنگی و ورزشی به همت حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی شهید فهمیده و همکاری اداره آموزش و پرورش شهرستان برگزار شده است.

مرادی برزگر زاده در پایان عنوان نمود: به نفرات برتر مسابقات، لوح تقدیر و هدایای نقدی تقدیم می شود.

گفتنی است فرمانده حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی شهید فهمیده، سرپرست اداره آموزش و پرورش، رییس و اعضای شورای اسلامی شهر صفی آباد از این مسابقات بازدید نمودند.