به گزارش “دزفول امروز”، فیلم «یک اتفاق کوچک» به نویسندگی و کارگردانی سید مرتضی سبزقبا برای حضور در بخش مسابقه ی «دومین جشنواره ی بین المللی فیلم پرواز» انتخاب شد.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول در گفتگو با خبرنگار دزفول امروز ضمن اعلام این خبر گفت: ۲۵۰ اثر در قالب فیلم های داستانی، مستند، پویانمایی و فیلمنامه به جشنواره ارسال شده که هیئت انتخاب جشنواره از میان این آثار، ۱۳ فیلم داستانی، ۱۴ فیلم مستند، ۵ فیلم پویانمایی، ۵۰ فیلمنامه و ۶ فیلم خارجی را برای رقابت در بخش مسابقه ی این جشنواره ی بین المللی برگزیدند.

نادر سعادتی فرد افزود: این فیلم که در مدت زمان ۱۲ دقیقه و با فرمت Full HD ساخته شده، به زندگی مرد جوانی می‌پردازد که آرزوی‌اش این است که او هم روزی در سینما حضور داشته باشد و تصویرش روی پرده ی سینما نقش ببندد.

وی اسامی عوامل تولید این فیلم را بدین شرح بیان نمود:

نویسنده، تصویربردار، تدوینگر، طراح پوستر و کارگردان: سید مرتضی سبزقبا، صدابردار نریشن: محمد زربخش، صداگذار: حسین قورچیان، عکاس: حمید تجلی‌فرد، تیتراژ: حجت کایدخورده، مترجم: سید عزیز رودبندی، مجری طرح: حمید تجلی‌فرد، با حضور: مجید اردلان و علی قاسمی، تهیه‌کننده: سید رضا سبزقبا، با همکاری: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول.

لازم به ذکر است که دومین جشنواره ی بین المللی فیلم پرواز ۱۱ تا ۱۳ آذر ماه ۱۳۹۵ در تهران برگزار خواهد شد.

poster

برای مشاهده تصویر در اندازه واقعی روی آن کلیک کنید.