به گزارش “دزفول امروز”، هیئت متحده ی حسینی به مناسبت شهادت امام رضا(ع) به سمت آستانه ی متبرکه ی سبزقبا(ع) به صورت سینه زنی حرکت می نماید.

روابط عمومی هیئت متحده ی حسینی در گفتگو با خبرنگار دزفول امروز ضمن اعلام این خبر گفت: هیئت متحده ی حسینی متشکل از تعدادی از مساجد و حسینیه های منطقه ی شمال دزفول از جمله: مسجد ثامن الائمه(ع)، مسجد ابوالفضل العباس(ع)- جمشیدآباد، مسجد امیرالمومنین(ع)، مسجد سلمان فارسی، مسجد امام حسن مجتبی(ع)، مسجد شهید جودکی، مسجد بعثت الرسول، مسجد شهید توتونچی، حسینیه شهدا، عباسیه حضرت ابوالفضل العباس(ع) و … می باشد که از سالها پیش با هدف وحدت عزاداران مساجد منطقه و اقامه ی عزای باشکوه اهلبیت(ع) راه اندازی شده است.

وی افزود: هر ساله در این ایام دو حرکت از این هیئت را شاهد هستیم که اولی، امروز ۲۸صفر به مناسبت رحلت پیامبر(ص) و شهادت امام مجتبی(ع) به میزبانی مسجد ثامن الائمه(ع) است و دومی، پس فردا ۳۰صفر به مناسبت شهادت امام رضا(ع) به میزبانی عباسیه حضرت ابوالفضل العباس(ع) می باشد.

روابط عمومی هیئت متحده ی حسینی ادامه داد: طبق برنامه ی هرساله، ان شاء الله روز ۳۰صفر مطابق چهارشنبه ۱۰آذرماه پس از صرف صبحانه ساعت ۹ صبح هیئت به سمت حرم مطهر سبزقبا(ع) حرکت می نماید.

وی از عموم مومنین دعوت کرد تا با حضور خود در مراسم اقامه ی عزای ولی نعمت ایران زمین، مزد عزاداری دوماهه ی خود را از وی بگیرند.

 

heyat-motahede-95