به گزارش “دزفول امروز”، تیم پزشکی ناحیه مقاومت بسیج دزفول به مناطق محروم بخش چغامیش دزفول اعزام شدند.

فرمانده ی حوزه ی مقاومت بسیج ابوالفضل العباس(ع) در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار دزفول امروز ضمن اعلام این خبر گفت: در این تیم پزشکی، پزشک عمومی، متخصص اطفال، متخصص داخلی، متخصص زنان و زایمان، متخصص روانشناس و متخصص جراحی عمومی حضور داشتند.

سید هادی موسوی فر افزود: در این طرح که امروز پنج شنبه ۱۱آذرماه انجام پذیرفت، بیش از ۲۵۰نفر بیمار، ویزیت و تحت مداوا قرار گرفتند.

وی ادامه داد: افرادی که از لحاظ شدت یماری نیاز به جراحی داشتند با هماهنگی صورت گرفته شده، به صورت رایگان در بیمارستان بزرگ دزفول جراحی شدند.

فرمانده ی حوزه ی مقاومت بسیج ابوالفضل العباس(ع) تصریح کرد: این تیم پزشکی توسط حوزه ی مقاومت بسیج ابوالفضل العباس(ع) ناحیه ی دزفول و با همکاری کانون بسیج جامعه ی پزشکی این ناحیه به بخش چغامیش و شهرک خیبر اعزام شدند.

موسوی فر از سرهنگ پاسدار عبدالامیر محتشمی راد، فرمانده ی ناحیه ی مقاومت بسیج شهرستان دزفول و نیز دکتر بهروز اسماعیل چگنی که با حضور و حمایت خود، این حرکت خیرخواهانه را عملی نمودند، تشکر کرد.

وی استقبال مردم بخش چغامیش از این طرح را خوب توصیف نمود و از رضایتمندی آنها خبر داد.

فرمانده ی حوزه ی مقاومت بسیج ابوالفضل العباس(ع) اذعان داشت: این طرح به مناسبت ایام هفته بسیج در بخش چغامیش که در ۸سال دفاع مقدس با مقاومت و ایثار، نقش ماندگاری از خود به جای گذاشتند و متاسفانه امروزه در محرومیت به سر می برند، انجام پذیرفته است.

موسوی فر در پایان اظهار نمود: همچنین در روز گذشته در برنامه هایی جداگانه با خانواده های شهدا، خادمان اباعبدالله الحسین(ع) در ایام محرم و صفر و بزرگان طوایف دیدار نمودیم و از خدمات آنان قدردانی نمودیم که در این برنامه ها فرمانده ی ناحیه ی مقاومت بسیج شهرستان دزفول نیز حضور داشت.

dcim_001 dcim_002 dcim_003 dcim_004