به گزارش “دزفول امروز”، مردم ولایتمدار دارالمومنین دزفول در جای جای شهر و روستای شهرستان با برپایی مجالس بزرگداشت روز ۹دی ارادت خود را به ولایت نمایان خواهند کرد.

خبرنگار پایگاه خبری، تحلیلی دزفول امروز به جمع آوری پوستر و اطلاعات مراسمات گرامیداشت روز بصیرت و میثاق امت با ولایت در سطح شهرستان پرداخته که در ادامه تقدیم حضورتان می شود.

از فعالین فرهنگی مساجد، هیئات و تشکل های انقلابی درخواست می گردد اطلاعیه های برنامه های خود را در اختیار این پایگاه قرار دهند تا به اطلاع شهروندان و مخاطبین عزیزمان رسانده شود.

  • مردم همیشه در صحنه و شهیدپرور دزفول امروز ساعت ۱۹:۳۰ عصر در حریم سبزقبا (علیه السلام) حماسه ی حضور دیگری در تقویم شهر مقاومت و فقاهت ثبت می کنند و پرچممدار این حرکت حجت الاسلام شیح حسین عبدالهی استاد گرانقدر حوزه ی علمیه است که با سخنان روشنگرانه ی خود پرده از خواب های آشفته ی فتنه گران برای اسلام و انقلاب خواهد برداشت.

 

  • مردم ولایتمدار بخش محروم چغامیش با برگزاری همایش ولایتمداران و نشست اخوت و نیز اقامه ی نماز وحدت روز گذشته با وحدت و شکوه تمام این حماسه ی مردمی را زنده نگهداشتند.

 

  • اهالی مومن شهر صفی آباد نیز ساعت ۲۰ امشب در مسجد سیدالشهداء (علیه السلام) با سخنرانی امام جمعه ی گتوند حجت الاسلام شاه آبادی و حماسه سرایی شاعر انقلابی اهل بیت عصمت و طهارت (علیهم السلام) استاد رجبعلی نیسی به بزرگداشت این روز بیاد ماندنی خواهند پرداخت.

 

  • شهروندان کوی طالقانی دزفول نیز ساعت ۲۰ امشب در مسجد امام رضا (علیه السلام) با سخنرانی حجت الاسلام نصیری امام جمعه ی سردشت و شعرخوانی آقای میثم توکلی مراسم گرامیداشت روز بصیرت و میثاق امت با ولایت را اجرا خواهند کرد.

 

برای مشاهده و دریافت پوسترها در اندازه ی واقعی روی آنها کلیک کنید.