به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجه الاسلام و المسلمین قاضی امام جمعه دزفول به همراه مشاور امام جمعه در امور روستاهای دزفول به منظور رسیدگی به مشکلات مساجد بخش شهیون از مساجد دو روستای دارک و آبید سره دوم از توابع این بخش بازدید کرد.

روستای دارک از توابع بخش شهیون حدود ۴۰ خانوار جمعیت دارد و چندی پیش امام جمعه دزفول کلنگ احداث مسجد در این منطقه را به زمین زد که به بهره برداری رسیده و امام جمعه دزفول جهت تکمیل محوطه سازی مسجد، آبدارخانه، سرویس های بهداشتی و محراب مسجد وعده مساعدت مالی و یاری گرفتن از خیرین را داد.

همچنین روستای آبید سره دوم دارای ۶۵ خانوار ثابت و ۷۰ خانوار عشایر اطراف می باشد و در حال ساخت مسجدی در این محل می باشند که پیش از این امام جمعه دزفول کلنگ احداث آن را به زمین زد.

هیئت امنا و متصدیان مسجد امام رضا(ع) روستای دارک و مسجد امام هادی(ع) روستای آبید سره دوم در دیدار حجه الاسلام و المسلمین قاضی، نیازهای خود را برای تکمیل مساجد بیان کردند و امام جمعه دزفول قول مساعدت و همکاری و جذب یاری های مردمی و خیّرین را در این امور داد.

masajedeahhiun00003 masajedeahhiun00005masajedeahhiun00019 masajedeahhiun00027مجد دز :پایگاه اطلاع رسانی دفتر امام جمعه شهرستان دزفول