به گزارش “دزفول امروز”، پایگاه اورژانس جاده ای ۱۱۵ شمس آباد دزفول به عنوان سومین پایگاه اورژانس جاده ای این شهرستان تا کنون افتتاح گردید.

این پایگاه اورژانس جاده ای به همت “زهره خرمی” بانوی نیکوکار دزفولی با زیربنایی بالغ بر ۲۷۰ متر مربع و با هزینه ای قریب به ۲۷۰ میلیون تومان به بهره برداری رسید.

آیین فوق با حضور چندی از مسئولین، اعضای مجمع خیرین سلامت و خانواده ی شهدای مدافع حرم شهرستان دزفول در محل این پایگاه انجام شد.

در این مراسم دکتر مجدی نسب رئیس هیئت مدیره مجمع خیرین سلامت دزفول و دکتر پریدار رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول گزارشی از عملکرد مجمع خیرین سلامت دزفول و دانشگاه علوم پزشکی دزفول ارائه دادند.

مجدی نسب فعالیت های این مجمع را از سال ۱۳۹۱ تا کنون به شرح زیر بیان کرد: ساخت ۳ خانه ی بهداشت، ۶ پایگاه بهداشتی، ۵ دستگاه دیالیز که یک دستگاه آن را امام جمعه دزفول اهدا کرده است، و کمک های نقدی به میزان ۱۱ میلیارد ریال و راه اندازی شورای خیرین سلامت گتوند زیر نظر مجمع خیرین سلامت دزفول.

رئیس مجمع خیرین سلامت دزفول نیز در مراسم فوق افتتاح این پایگاه اورژانس را نمونه ای از اقدام و عمل در سال اقتصاد مقاومتی معرفی نمود.

امام جمعه دزفول مجمع خیرین سلامت را نهادی پرخیر و برکت دانست و گفت: افرادی متدین و مخلص بدون هیچ گونه چشم داشتی در این مجمع خدمت می کنند و کارنامه ی بسیار درخشانی داشته اند.

حجت الاسلام قاضی دزفولی اظهار کرد: این پایگاه به دست بانوی خیر دزفولی ساخته شده و در آستانه ی ولادت حضرت زهرا(س) افتتاح می شود که نمونه ای از فرهنگ ارزشمند فاطمی است.

وی خاطرنشان کرد: مردم متدین و ولایتمدار دزفول همیشه و در تمام زمینه ها پیشتاز بوده اند و ان شاء الله در امور خیر نیز پیشتاز باشند.

تصاویری از این برنامه را در ادامه تقدیم حضورتان می کنیم: