به گزارش “دزفول امروز”، تصادف خودروی پراید با کامیونت دقایقی پیش در جاده ی شهر امام (ره) دزفول دو کشته و زخمی بر جای گذاشت.

روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول ضمن اعلام خبر فوق به خبرنگار دزفول امروز گفت: در ساعت ۱۱:۴۰ دقیقه امروز پنج شنبه طی تماس یک شهروند با سامانه ی ۱۲۵ این سازمان، گزارش برخورد فوق اطلاع رسانی شد.

وی افزود: در پی این حادثه، ستاد فرماندهی عملیات سریعا خودروی امداد و نجات سازمان را به محل حادثه اعزام کرد و بلافاصله اقدام به نجات جان حادثه دیدگان نمودند.
فرمانده ی عملیات در این رابطه اظهار داشت: دو مرد حدودا ۳۶ و ۳۳ ساله که سرنشینان خودرو ی پراید بودند متاسفانه به جهت شدت برخورد یک کشته و دیگری به شدت زخمی شد.

محمد پاکروان در خصوص علت وقوع حادثه ی ناگوار فوق توضیح داد: چرایی این تصادف توسط پلیس راهور شهرستان در دست بررسی می باشد.

وی خاطرنشان کرد: نیروهای امدادی سازمان به محض رسیدن در محل توسط ست هیدرولیک راننده و سرنشین خودرو را از درون خودرو بیرون کشیده و تحویل نیروهای اورژانس حاضر در محل دادند.

نبود ایمنی در جاده های شهرستان دزفول باعث بروز مکرر این حوادث ناگوار و مرگ آور می شود که ضرورت برنامه های ایمن سازی  از جمله استانداردسازی روشنایی و عرض جاده، دو بانده کردن و ایجاد شانه ی جاده، نصب حفاظ (گاردریل) و علائم ایمنی و … را بیش از پیش یادآور می گردد.