به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، احسان حدادی که از هفته گذشته اردوی آماده سازی خود را در جزیره کیش برپا کرده است، امروز به مشکل عجیبی برخورد که باعث تعجب این ملی‌پوش پرتاب دیسک کشورمان شد.

ماجرا از این قرار بود که زمین ورزشگاه المپیک که حدادی در آنجا تمرین می‌کند، شرایط چمن مناسبی ندارد و مسئولان ورزش کیش برای جلوگیری از تمرین حدادی به دلیل اینکه می‌خواهند زمین چمن را ترمیم کنند پلیس را وارد کار کردند.

حدادی که با هماهنگی فدراسیون راهی کیش شده بود، مشخص نیست با شرایطی که به وجود آمده بتواند در این جزیره اردوی خود را ادامه دهد یا خیر.امروز پلیس بیرون ورزشگاه مستقر شده بودند، ظاهراً به احسان حدادی اخطار دادند که زمین را ترک کرده و دیگر آنجا تمرین نکند.

گفته می‌شود مسئولان جزیره کیش از جمله مونسان همیشه حامی دو و میدانی به خصوص احسان حدادی بود که ظاهراً مشکلاتی در امر ورزش این منطقه به گفته احسان حدادی وجود دارد و هماهنگی از سوی مسئولان ورزش آن‌چنان نمی‌شود.

به گزارش فارس، پیش از این هم مسئولان تیم فوتبال پرسپولیس که در جزیره کیش اردو داشتند، از شرایط نامناسب زمین چمن ورزشگاه المپیک کیش گلایه داشتند.

انتهای پیام/امنبع :فارس