به گزارش “دزفول امروز”، طی آیینی از کتابی با عنوان «از آن هجده ماه و هفت روز» در شهرستان دزفول رونمایی شد.

روابط عمومی اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دزفول در گفتگو با خبرنگار دزفول امروز ضمن بیان خبر فوق اظهار داشت: این مراسم صبح روز دوشنبه مورخ ۱۷ فروردین ماه ۱۳۹۵ در سالن اجتماعات مرکز فرهنگی دفاع مقدس دزفول اجرا گردید.

در این مراسم «ناصر آریایی» مدیر روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان، «نادر سعادتی فرد» ریاست اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دزفول و همچنین گروهی از اصحاب فرهنگ و هنر عرصه ی دفاع مقدس حضور داشتند.

«شهلا آبنوس» (دینوی زاده) نویسنده ی این کتاب در دوران دفاع مقدس به عنوان امدادیار در بیمارستان دزفول و جبهه های جنگ تحمیلی خدمت افتخاری کرده بود.

این امدادیار خاطرات زمان خدمت خود در رابطه با اتفاقات، مصدومین و جانبازان جنگ تحمیلی را با قلمی شیوا به رشته ی تحریر در آورده است.

این کتاب پنجمین اثر شهلا آبنوس پس از «ستاره در آیینه»، «بغض های قدیمی»، «خوابی که تعبیرش تو بودی» و «دخترم عشق ممنوع» می باشد.

لازم به ذکر است که در پایان مراسم توسط اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول و مدیریت روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامى خوزستان با اهدای لوح سپاس و هدایایی از نویسنده ی این اثر تقدیر بعمل آمد.

تصاویری از این آیین را در ادامه تقدیم حضورتان می نماییم.