مربی تیم سیاه‌جامگان گفت: اگر ۱۰ تا ۱۲ امتیاز از بازی‌های باقیمانده کسب کنیم شانس زیادی برای بقا در لیگ خواهیم داشت.

به گزارش تابناک ورزشی، اکبر محمدی که به جای اکبر میثاقیان در نشست خبری پیش از بازی پیکان – سیاه‌جامگان حاضر شده بود، گفت: قبل از هر چیز موفقیت‌های اخیر تیم ملی را تبریک عرض می‌کنم از این جهت که صعودمان به جام جهانی تا حد زیادی قطعی شده و این نقطه عطفی برای فوتبال ما است، ضمن اینکه ولادت امام محمد باقر (ع) را تبریک گفته و آرزوی سلامتی برای عبدالله ویسی دارم.

اکبرمحمدی:برای سیاه جامگان این چندبازی فینال اند

وی افزود: از بازیکنان تیم ممنونم که از تعطیلات خود استفاده نکرده و خیلی زود در تمرینات حضور پیدا کردند. ما کمترین تعطیلی را داشتیم و امیدوار هستم وضعیتی که داریم در آینده بهتر شود. تیم ماه در دو بازی اخیر خودش با بدشانسی نتوانست برنده شود چرا که می‌دانید هم مقابل استقلال و هم مقابل سپاهان گل اول را به ثمر رساندیم اما به دلیل کمبود مهره نتوانستیم نتیجه را حفظ کنیم. برخی بازیکنان ما به خاطر مشکلات مالی جدا شدند و برخی نیز با مصدومیت دست و پنجه نرم می‌کنند. واقعا در برخی پست‌ها با کمبود مهره مواجه بوده و هستیم. در چند هفته اخیر نیز مالکان باشگاه سعی کردند اوضاع مالی را بهبود ببخشند هرچند این مشکلات هنوز وجود دارد. به دنبال این هستیم که روند رو به رشدمان که در دو بازی اخیر داشته‌ایم را ادامه دهیم.

محمدی در خصوص اینکه چرا اکبر میثاقیان در نشست خبری حاضر نشد و دلیل اینکه چرا در مسابقات نمی‌توانند پیروز شوند، یادآور شد: با توجه به پرواز تیم آقای میثاقیان نتوانست در نشست خبری حضور پیدا کند. به احترام اصحاب رسانه از من خواسته شد در این نشست حضور پیدا کنم و بابت عدم حضور میثاقیان عذرخواهی می‌کنم. من موافق این هستم که در چند هفته نتوانستیم پیروز شویم و با توجه به اینکه ما دو بازی است که هدایت تیم را برعهده گرفته‌ایم مقابل استقلال عملکرد خوبی داشتیم و در شرایطی مقابل تیم مساوی کردیم که آنها هفته‌ها بود بازی‌های خود را با پیروزی پشت سر می‌گذاشتند. البته تساوی ما در این بازی کافی نبود. سپاهان را نیز می‌توانستیم شکست دهیم. آنها با چند بازیکن محروم مقابل ذوب آهن به میدان رفتند و دلیلش این بود که مقابل تیم ما بازی بسیار سنگینی را ارائه دادند. به هر حال بسیار امیدواریم که در بازی فردا اولین بردمان را بدست آوریم و کنار آن بسیار امیدواریم که در لیگ برتر بمانیم. در فوتبال ۷۰ درصد آمادگی تیم‌ها برای نتیجه گیری مهم است و ۳۰ درصد هم شانس که ما امیدواریم در باز‌ی‌های آینده ۳۰ درصد شانس را داشته باشیم.

مربی سیاه جامگان در خصوص اینکه فکر می‌کند این تیم بتواند ۵ بازی آینده را با پیروزی پشت سر بگذارد تا دیدارش با پرسپولیس حساس شود، گفت: در بازی‌های قبلی خود با تیم‌های بالای جدول عملکرد خیلی خوبی داشتیم و می‌توانم بگویم که فاصله‌مان با تیم‌های بالایی‌مان آنقدر نیست که نشود جبران کرد. از این رو دنبال این هستیم که پله به پله جلو برویم. هر یک از بازی‌های پیش‌رو را به چشم یک بازی فینال و حذفی نگاه می‌کنیم. به این معنا که اگر بازی‌ها را از دست بدهیم در واقع جام را از دست داده‌ایم. امیدوار هستم بتوانیم در این بازی‌ها بخصوص بازی با حریفان مستقیم خودمان مقابل صبا و ماشین سازی سه امتیاز لازم را بگیریم تا در لیگ بمانیم. اگر ۱۰ تا ۱۲ امتیاز از بازی‌های باقیمانده کسب کنیم شانس زیادی برای بقا در لیگ خواهیم داشت.منبع : تابناک