جهان فوتبال پر از حواشی عجیب و غریب است و تازه ترین آن را همسر یکی از بازیکنان تیم ملی چین که در ورزشگاه آزادی به میدان رفته، خلق کرده است.

به گزارش تابناک ورزشی، در صحنه تک گل ایران که توسط طارمی به ثمر رسید، اشتباه مدافع چپ چین (شماره ۴) در دفع توپ نقش پررنگی داشت. حالا همسرش این اشتباه را به خیانت های او در زندگی شخصی مرتبط دانسته است!

در متن منتشر شده همسر ژیانگ ژهیپن آمده است:ژیانگ در طول ۳٫۵ تا ۴ سال از زندگی مشترک ما روابط نامشروع بسیار زیادی داشت و الان تلاش می‌کند تا با وجود سال‌های طولانی ارتباط‌ مان مرا پیش از مرگم روانه قبرستان کند.

او در فضای مجازی گفته: در ۴ سالی که از ازدواج ما می‌گذرد، به من خیانت کرده است. در حالی که قبل از شهرت و ثروت فوتبال، هیچ چیز نداشت و هیچ نبود. یاری مالی میلیونی از خانواده‌ام گرفت. ما حتی جشن عروسی هم نگرفتیم. 

او ضمن تقاضای طلاق، عکسی از روابط پنهانی همسرش را منتشر کرده و از فدراسیون فوتبال چین تقاضا کرده شوهرش را برای همیشه از تیم ملی اخراج کنند. 

همسر بازیکن چینی نوشت: آقای تسا ژنگ هووا، رئیس محترم فدراسیون فوتبال چین، من از شما می‌‌خواهم که ژیانگ ژهیپن را از تیم ملی چین اخراج کنید. آقای ژانگ لی، رئیس محترم باشگاه گوانگژو، از شما می‌خواهم که ژیانگ ژهیپن را از این تیم اخراج کنید. می‌خواهم که با وکیل من جهت ارائه قرارداد ژیانگ ژهیپن در دادگاه به عنوان یک مدرک همکاری کنید. معتقد هستم که عدالت پیروز خواهد شد.

افشاگری همسربازیکن چین ازخیانت شوهرش وگل طارمیمنبع : تابناک