حسین حسنلی دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، با اشاره به سخنان اخیر رهبر معظم انقلاب گفت: در سخنان معظم‌له در ابتدای امسسال شاهد رضایت ایشان از رشد معنوی و انقلابی‌گری مردم، با وجود مشکلات اقتصادی، در سال گذشته بودیم. اما متقابلا از سخنهایشان می‌توان عدم رضایتشان را از عملکرد مسئولین و مدیران کشور را دریافت کرد.

وی افزود: بخش قابل توجه سخنان رهبری معظم مربوط به رونق تولید داخل بود. رونق تولید داخل ملزوماتی دارد، که اهم آنها، مدیریت کارآمد، با نشاط، با تحرک و پیش برنده در دستگاه‌های اجرایی و مدیریت کشور است.

این فعال دانشجویی تاکید کرد: در حال حاضر تحرک، انگیزه و انقلابی گری مطلوب را در دستگاه اجرایی کشور شاهد نیستیم. آنچه رهبری و آحاد مردم از مسئولین دستگاه اجرایی مدیران سطح کلان کشور انتظار دارند، نگاه به درون و کارآمدی مضاعف در عملکرد آنها است تا نتایج کارهای آنها برای مردم ملموس باشد.

وی اظهار داشت: مردم باید جهت بهبود وضعیت معیشت خود و آینده کشور، توجه به این مسئله مهم یعنی انتخاب مدیران با تحرک، انقلابی و کارآمد را در انتخابات ریاست جمهوری پیشرو مورد توجه قرار بدهند.

انتهای پیام/منبع:خبرگزاری فارس