به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، کتاب «این ۱۸ مرد» شرحی است نسبتا کوتاه و گویا از سیر زندگی، تجربیات، دیدگاه‌ها و نحوه مدیریت و عملکرد ۱۸ تن  تاثیر گذارترین فرماندهان کشور در تأمین امنیت میهن عزیزمان؛ ایران.

کتاب «این ۱۸ مرد» روایت گر برخی جلوه های معنوی و ماندگار زندگی این فرماندهان در دوران انقلاب و تجربه های بی بدیل ایشان در عصر دفاع مقدس و بازنمایی ابعاد متمایز مجاهدت ها ، پایمردی، عزم و اداره بصیرت  مندانه و کارآمدی مدیریتی در عصر پس از دفاع مقدس در عرصه های پر افتخار پیشرفت های علمی، فنی، دفاعی و مدیریتی است که موجب استحکام پایه های عزت و اقتدار ملی گردیده است.

توجه به نقش بی بدیل خادمان صبور، بی ادعا و موفقی که هم اکنون نیز عهده دار مسئولیت های عمده و پر اهمیت در عرصه های دفاعی و تضمین ارکان امنیتی کشور هستند به اثر ویژگی های بدیع و در نوع خود کم نظیر بخشیده است. سبک تدوین و نگارش صمیمی و واقع گرایانه اثر بر جذابیت های آن افزوده است.

از جمله هدف ها اصلی تدوین و انتشار این کتاب ثبت و انتقال بخش هایی از تجربیات زیسته، مبانی فکری و نحوه متمایز مدیریت و عملکرد درخشان معطوف و متکی به معارف اصیل اعتقادی است که زمینه و امکان تحقق اراده انقلابی و واقعیت توانستن و توفیق در همه عرصه های اعتقادی ، علمی، فنی و مدیریتی را بازتاب می دهد.

این گزارش همچنین یاداور می شود «این ۱۸ مرد» نماد و نمونه ای است واقعی از استعداد، اراده و امکان بالفعل دستیابی به پیشرفت های بزرگ، که بشارت بخش اکنون و آینده ای روشن و افتخار انگیز برای ایران و سربلندی و اقتدار ملت بزرگ ایران در همه شئون زندگی فردی و اجتماعی است.

مؤلف اثر حسن خسروآبادی است و «این ۱۸ مرد» در ۲۵۴ صفحه از سوی انتشارات «در مسیر آفتاب» آماده انتشار گردیده است.

انتهای پیام/و

 منبع:خبرگزاری فارس